Wpis z mikrobloga

Od około miesiąca trzymam nisko węgle, poza jakimiś weekendowymi incydentami typu pizza (bez alko), a ostatni tydzień trzymałem węgle baardzo nisko, jakby adaptacja #keto i zacząłem czuć się dziwnie. Budzę się w nocy, ciężko jest mi zasnąć i bardzo mnie suszy w gębie. Dopiero dzisiaj w nocy poczytałem trochę więcej o tym, bo zaczęło mi to doskwierać. Taki trochę otępiały się zrobiłem, wzrok taki zaburzony lekko. Zastanowiłem się chwilę nad tym, bo od pewnego czasu waga mi się utrzymuje, gdzie powinna lecieć, bo sporo ruchu, jak najmniej przetworzone żarcie, 0 alkoholu, #intermittentfasting dodatkowo. Wiedziałem, że woda schodzi z człowieka mocno na niskim węglu, ale nie wiedziałem, że to może się wiązać z zastojem wagi. Dzisiaj w pracy wypiłem 3 litry murzynianki, 1,5 litra to tak o pstryk, bo tak mnie suszyło. Dołożyłem trochę węglowodanów, bo lekko się wystraszyłem tych dolegliwości i poszedłem trochę w potas. Co o tym myślicie? Wiem, że tak się dzieje itd. Ale może chociaż zyskam komfort psychiczny jak ktoś ma/miał podobnie. #ketoza #lowcarb #dodzo #dieta #lchf
lukratywny - Od około miesiąca trzymam nisko węgle, poza jakimiś weekendowymi incyden...

źródło: comment_1633616628xoKmavL3plxCEATDTnOsOY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@luk04330: Dodaję sól za każdym razem, myślę, że sporo. A tłuszcz, nie wiem, 6 jajek dziennie jem, zazwyczaj jakaś makrela/śledź/sardynka (jem ryby tylko), szpinak, jarmuż, papryka, pomidor + oliwa z oliwek, sery, twarogi tłuste, majonez też się zdarzy. Kiszona kapusta i kiszony ogórek zawsze na wstępie. Nie wiem co jeszcze mogę dodać.
  • Odpowiedz
Taki trochę otępiały się zrobiłem, wzrok taki zaburzony lekko.


@lukratywny: Za duzo B i za malo T oraz Ww ¯\_(ツ)_/¯

6 jajek dziennie jem, zazwyczaj jakaś makrela/śledź/sardynka (jem ryby tylko), szpinak, jarmuż, papryka, pomidor + oliwa z oliwek, sery, twarogi tłuste, majonez też się zdarzy. Kiszona kapusta i kiszony ogórek zawsze na wstępie.


@lukratywny:
  • Odpowiedz