Wpis z mikrobloga

@amareniarz: no tyle, że oni nie mają Allegro/nie mają nic na Allegro. Jakby mieli to wtedy jasne, to by był najbezpieczniejszy sposób i nawet bym się bardzo nie wahał.
Ja zakupiłem od dnich ipada i macbooka air z dostawą do 31 grudnia. Za produkty zapłaciłem kartą za pomocą infaktu (przypuszczam, że to jest ich program do księgowania). Mam nadzieję, że towar przyjdzie i może troszkę wcześniej. Jeśli nie no to mój nick mówi sam za siebie.

Zakładam, że na OLX nie ma opcji zakupu przez olx, ze względu na to że paczkę trzeba nadać w terminie 3 dni od potwierdzenia płatności
@FrozN: O gościu, co tu się dzieje w tym wątku xD Atak zielonek jak nigdzie i Ty nadal wierzysz, że jest wszystko git? Jak potwierdzenie otrzymania przesyłki z nickiem wrzuci 100 osób, tak jak w wątku car4vip to może się zdecyduję, ale do tej pory to nawet strony nie będę przeglądał i regulaminu bo mi szkoda czasu na taki scam xD
@Peter_Mountain: ani trochę zielonkom nie wierzę, dlatego nie kupiłem ¯\_(ツ)_/¯
Czekam na pierwsze wrzutki ze sprzętem od wykopków z dłuższym stażem, którzy zaryzykowali, jeśli to się w ogóle wydarzy.
@Peter_Mountain: co by zielonek musiał zrobić, żebyś ty uwierzył?
Za miesiąc będę pomarańczowy z racji samego stażu, jeśli dobrze rozumiem zasady wykopu. Nie wiem jak to ma wpłynąć na wiarygodność.

Przecież sam Artis-Tech mógł stworzyć 100 kont na wykop, poczekać miesiąc a potem wystawiać opinie na wykopie.

Wątek obserwuję od jakiegoś czasu ponieważ sam nie mam pewności czy nie utopiłem kasy. Wolałbym nie.

Na facebooku są dość aktywni, jeśli chodzi o
@deb_il: Aha, czyli nie znalazłeś żadnych opinii w necie, nie ufasz portalom z opiniami klientów, a mimo to wciąż utopiłeś kasę, żeby zaoszczędzić 500zł na iPhonie czy innym sprzęcie xD Gratuluję pomysłu! Już lepsze są promocje w marketach, które dają dwie raty gratis i cenowo wychodzi podobnie niż w tej firmie-widmo, która na meile nie odpisuje (jak wyżej koledzy pisali).
@Peter_Mountain:
1. Ten model sprzedaży jest mi znany i już z niego korzystałem.
2. Liczę się z tym, że towar może nie przyjść dlatego zamówiłem MBA i Ipada 11. Nic więcej.
3. Nie znalazłem lepszej promocji w markecie ani w używkach. Mile widziana faktura. Gdybym znalazł to bym kupił i się nie certolił. 3500 za MBA, w tym sklepie w porównaniu do 4500 w Internecie ( i nie mówię o cenach
@deb_il: Czyli jesteś naiwny, bo gdybym dzisiaj to ja założył taką stronę ze "znanym Ci modelem biznesowym" i umieścił tam produkty Apple z super ceną, to też byś je kupił, bo masz zaufanie do nowych firm w internecie. Oj coś czuję, że jeszcze nigdy kasy nie utopiłeś. Oczywiście nie wróżę, że tutaj będzie tak samo, ale radzę przy zakupach w internecie dmuchać na zimne.
@Peter_Mountain: może i jestem.
Ostatnio utopilem kasę kupując kartę graficzną (kolejną)na OLX. Koleś mial wzorową opinię a sprzedał mi martwą kartę. Gdy mu to zglosilem zablokował mnie, dał mi negatywa a potem zamknął konto.

Pracuję w e-commerce i zarządzam kontami na Amazon w US i Eu i już nie jedne wałki widziałem.

Ludzie to samo mówili o AliExpress w 2010roku ( moze wcześniej może później), że to lewa strona, pieniądze kradną
@Imarsis: jest nowy miesiąc więc mogą zmieniać terminy dostawy z końca stycznia na koniec lutego. tak samo robi car4vip. Usuwa wszystkie aukcje i później wprowsdza je na nowo z nowym terminem wysyłki.