Wpis z mikrobloga

artis-tech.pl lub ArtisTechPL na Allegro

Czy ktoś kupował coś od nich? Mają sprzęt Apple w przedsprzedaży (2-3 miesiące czekania) w cenach nawet 30% taniej. Według nich, sprzęt ogarniają bezpośrednio od iSpot Galeria Katowicka (sprzęty z polskiej dystrybucji z gwarancją Apple).
#artistechpl #apple #taniezakupy
  • 773
  • Odpowiedz
@nonlegal: Nie. Znowu zadzwoniłem i mówią że będzie w tym lub w przyszłym tygodniu. Nie podoba mi się takie przekładanie, ale mam wpisaną gwarancję dostawy do 22 grudnia, więc staram się jeszcze nie denerwować.
  • Odpowiedz
@sztywniutko123: nie widzę sensu w dzwonieniu jeżeli jeszcze nie minął termin. Teraz jest okres świąteczny więc logistyka ma teraz prze....e. ja dostaję paczki z 5 dniowym opóźnieniem. Jedynie InPost ogarnia do paczkomatow.
  • Odpowiedz
@deb_il: Dzwonię, bo stresuję się czy sprzęt mi w ogóle przyjdzie. Minęły 2 miesiące od zamówienia, o firmie dalej nie ma nigdzie żadnej wiarygodnej opinii, a na dodatek przekładają mi dostawę z tygodnia na tydzień. Oprócz tego zauważyłem, że zlikwidowali kilka dni temu swoją wizytówkę w Google, co też wydaje mi się podejrzane.
  • Odpowiedz
@sztywniutko123: napisałeś , że masz dostawę na 22 grudnia. Wczoraj był 15. Jeszcze kilka dni zostało.

Jeśli mają Cię oskubać z kasy to dzwonienie nic nie da.

Pracuję w e-commerce i wiem jak takie telefony rozwalają pracę. Zamiast robić swoją pracę trzeba odbierać telefon bo ktoś chce dostać zamówienie na jutro a jest setny w kolejce.

Denerwowanie się rzeczami, na które nie masz wpływu nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@sztywniutko123 patrząc po najnowszych opiniach na trustpilot to nie masz się co martwić, nawet ludzie w Ameryce dostają zamówienie. A tak na poważnie to od razu widać ze firma podejrzana i nie zdziwiłbym się gdybys towaru nie otrzymał.
  • Odpowiedz
@sztywniutko123 w moim przypadku dostawę mam do 31 grudnia. Również dzowniłem żeby się zorientować i powiedziano mi, że wysłanie zamówienia nastąpi w przyszłym tygodniu lub ewentualnie tym po świętach ponieważ czekają na sprzęt. Też się obawiam, no ale teraz już nic się nie poradzi.
  • Odpowiedz
W tym tygodniu byłem u nich w biurze (znajduje się w samym centrum) w Katowicach. Czekam teraz na jakieś pozytywne opinie od oczekujących zamówienia (najlepiej jeszcze w tym roku) i też bym coś u nich kupił :)
  • Odpowiedz
Ja chciałem potwierdzić, że zamówiłem maka air m1 od artis-tech na jakimś ich innym koncie allegro (wystawiali jedną aukcję z macbookami w lipcu tego roku) laptop doszedl gdzies pod koniec pazdziernika czyli tak jak miało być. Zamówiłem z gwarancją dostania nowego sprzętu (aukcja była z laptopami poleasingowymi, ale dało się dokupić taką opcję), no i rzeczywiście mak doszedł nowy w folii, sam dodałem sobię datę zakupu na stronie apple. Ogólnie z laptopem
  • Odpowiedz