Wpis z mikrobloga

artis-tech.pl lub ArtisTechPL na Allegro

Czy ktoś kupował coś od nich? Mają sprzęt Apple w przedsprzedaży (2-3 miesiące czekania) w cenach nawet 30% taniej. Według nich, sprzęt ogarniają bezpośrednio od iSpot Galeria Katowicka (sprzęty z polskiej dystrybucji z gwarancją Apple).
#artistechpl #apple #taniezakupy
  • 773
  • Odpowiedz
@Artis-tech, chyba kpicie, że Orły to szanowana instytucja. To typowa maszynka do wyciągania hajsu od frajerów w zamian za materiały marketingowe, które najczęściej kosztują "niewielką kwotę, tylko 500 zł". (więcej o tym procederze tutaj: https://networkmagazyn.pl/przedsiebiorcy_naciagani_jak_jelenie/)
Do tego Wasz "orzeł" jest oparty o fejkowe opinie na Google Maps w Porajowie, mikromiejscowości na granicy z Niemcami, gdzie ciężko byłoby nie być w pierwszej trójce firm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgadzam sie z kolegami powyzej ze ta firma ma problem z uwiarygodnieniem sie na odleglosc. Niemniej jednak ja z tych, ktorzy posluguja sie intuicja i oby ta mnie nie zawiodla. Zrobilem dodatkowe sprawdzenie oprocz takich, o ktorych pisze @FrozN i gdyby nie ono i jego pozytywny rezultat to bym w to nie wszedl. A tak to postanowilem zaryzykowac. Zamowilem u nich sprzet i czekam do 15 stycznia na odbior. Dam znac. Narazie
  • Odpowiedz
Hej wszystkim,
23.09. zamowilem u nich MB Air M1. Zanim to zrobilem podobnie jak Wy probowalem ich zweryfikowac. Rozmawialem kilkukrotnie bezposrednio z p. Konradem M. (jednym z wlascicieli), ale cena 3,5k za ten komputer byla naprawde podejrzana. Zaczalem drazyc dalej, KRS, adresy, komentarze itp, ale to bylo i tak dalej malo. Zadzwonilem do iSpot'a i do tego serwisu CMDR. Tu i tu potwierdzili, ze prowadza z nimi interesy. Dalej nie bylem pewien
  • Odpowiedz
I mean, c'mon, z czym do ludzi. Oba konta założone chwilę temu, akurat jak ktoś zaczyna wątpić w legitność przedsięwzięcia.
Jeden, jeśli macie zamiar pisać sobie znowu sami komentarze to przynajmniej postarajcie się pisać je w innym stylu.
Dwa:

goscie juz od paru miesiecy sprzedaja te kompy

Gdzie jest na to jakikolwiek dowód? I Facebook założony miesiąc temu, ostatnie zmiany w domenie 26 października, a pierwsze reviewski na TrustPilocie z końca września
FrozN - I mean, c'mon, z czym do ludzi. Oba konta założone chwilę temu, akurat jak kt...

źródło: comment_1637007666HRHGyDMvNoOU50N041vUlt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szkoda, ze nie wszyscy zrozumieli przekaz mojego komentarza.
Skoro ktos ma mozliwosc podwazac dzialania firmy, ktora od kilku miesiecy sprzedaje sprzet i nie ma w necie jednego wpisu, ze kogos oszukali, to ja chyba tez mam mozliwosc napisac tu swoj komentarz. Napisze to jeszcze raz, jakby oszukiwali to internet kipialby od tego. Nie przyszedlem tu sie z nikim klocic i dyskutowac, tylko wystawic pozytywny komentarz. Proponuje tylko wiecej wiary w ludzi, pzdr
  • Odpowiedz
Kolego @robalrop, nie zrozum mnie źle, ale jesteś zielonką, która założyła wczoraj swoje konto tylko po to, żeby zostawić komentarz pod jednym wątkiem. Nie jesteś najbardziej przekonującym argumentem w dyskusji.
Szansa na to, że losowo byś na niego trafił w necie i pomyślał "ej, zostawię komcia" jest co najmniej niska. Chyba, że śledzisz w internecie losy wszystkich firm, w których robisz zakupy, wtedy to jednocześnie imponujące i delikatnie niepokojące.

firmy, ktora
  • Odpowiedz
@kasparow: możliwe ale ja dzisiaj zamówiłem Iphone 13 Pro max 256gb za 4800 i zapłaciłem kartą Visa więc w razie jakichkolwiek problemów składam reklamację do Banku , Visa ogarnia spór i jak się sprzedawca nie ustosunkuje dostaję zwrot pieniędzy , wiadomo trochę to potrwa ale kasę powinienem odzyskać. Mam oczysiście masę screenshotów z rozmów, aukcji, wyciąg z Banku itp.
  • Odpowiedz
Też zastanawiam się nad zakupem sprzętu na Artit-tech, szukając korzystnych cen natknąłem się na stronę iDuplo. Tam ceny w przedsprzedaży (czas oczekiwania około 10 tygodni) również są korzystne i niższe o około 1000 zł. Czy ktoś z was miał styczność z tą firmą?
  • Odpowiedz
@odin1: @frob__12: @FrozN: @Looking20: teoretycznie jestem w stanie potwierdzić. Zamówiłem maca z allegro od jakiegoś gościa (nie bezpośrednio Artis-tech) z 4 miesięcznym okresem czekania. Laptop z lekkim opóznieniem przyszedł, a na pudelku faktycznie była naklejka z napisem "Artis-tech". Po kilku dniach jakaś Pani do mnie dzwoniła i pytała się czy laptop doszedł, i jeżeli jestem zadowolny to prosiła o like na FB ich strony. Więc teoretycznie jestem w
  • Odpowiedz
@amareniarz: ILE CI ZAPŁACILI?

A tak srsly fajnie, że w końcu ktoś legitny jest w stanie coś sensownego powiedzieć. Może w takim razie warto spróbować przy płatności kartą, żeby mieć zawsze chargeback dostępny.
Możesz też ewentualnie podesłać link?
  • Odpowiedz