Wpis z mikrobloga

@ediz4:

Między wierszami popierasz to działanie - prosta sprawa

Po prostu masz urojenia. Nigdy bym nie poparł linczu na niewinnej osobie. To raczej modus operandi twojego autorytetu - Ziemkiewicza.
  • Odpowiedz
@Flypho: To wyjaśnij mi w jakim celu wchodzisz do nitki o próbie linczu i krytykujesz ojca osoby której to dotyczy? Chciałbym zrozumieć co nastąpiło w twoim mózgu. I to jeszcze jak się okazuje z fejkowym wpisem.
@Filipterka25: Ty tu jeszcze po wrzuceniu kilku screenów z tym fejkowym wpisem Ziemkiewicza. Posiadasz chociaż grosz honoru?
  • Odpowiedz
To wyjaśnij mi w jakim celu wchodzisz do nitki o próbie linczu i krytykujesz ojca osoby której to dotyczy? Chciałbym zrozumieć co nastąpiło w twoim mózgu.

Pewnie dlatego, że jest w gorących, a ja nie lubię Ziemkiewicza i wykorzystałem okazję, żeby mu d-----ć.
@ediz4:
  • Odpowiedz
@1atilla1: @SIerraPapa:

Rafałek nie podał nikogo do sądu, więc mamy na wadze tylko słowa Rafałka.

Biorąc pod uwagę, że Rafałek napisał, że do LGBT należy strzelać (a potem się wykręcał "reee, taka parafraza z Cata" [swoją droga tez grafomańskiego beztalencia]) to pozwolę sobie traktować dementi tak, jak resztę jego pisaniny dla debili.
  • Odpowiedz
Posiadasz chociaż grosz honoru?


@ediz4: Dla prawaków? Wy nie macie zdolności honorowej, wiec ja wręcz nie mogę zachowywać się wobec was honorowo.

Ty tu jeszcze po wrzuceniu kilku screenów z tym fejkowym wpisem
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Skąd oni was biorą. Dowodem nie jest jego obietnica pozwu a FAKT że tego wpisu nie ma na jego koncie ani nigdy nie było. Jest to wyraźnie napisane w linku który wrzucał kolega wyżej. Ani honoru ani komórek mózgowych - typowy troll z neuropy.
  • Odpowiedz
nigdy nie było.


@ediz4: A jest dowodzik poza słowami Rafałka?

Bo mówisz, że co prawda do LGBT chce strzelać (ale, hehe, nie dosłownie, hehe), ale do kobiet to nie, no bo skąd, przecież mówi że nie?

Wyjaśnię to na przykładzie: jeżeli w klasie jest Edek, który ukradł Asi bułkę, Kubie długopis, a Marcinowi kieszonkowe to najpewniej zaginionego dresu Antosia trzeba szukać w plecaku Edka.
  • Odpowiedz
@Flypho: daj spokój, ediz4 to taka sama swołocz jak Rafałek. Ryj pewnie identycznie przepity, tylko że nie zdążył za komuny ukończyć polonistyki jak Rafałek i teraz klepie biedę na magazynie, zamiast córke na Oksford wozić.
  • Odpowiedz