Wpis z mikrobloga

@Flypho: Jakim trzeba być ograniczonym aby ten ironiczny wpis Ziemkiewicza wziąć za pean ku czci władzy xD. W pewnym sensie masz rację - obrażają twój intelekt bo ich nie potrafisz zrozumieć xD

Przestań atakować mnie, zacznij tłumaczyć swój ziemkiewiczowski autorytet....

Ty w końcu zacznij tłumaczyć prześladowanie jego córki która nie bierze udziału w życiu publicznym bo jej ojciec ma inne poglądy niż Ty totalitarysto.
  • Odpowiedz
Ty w końcu zacznij tłumaczyć prześladowanie jego córki która nie bierze udziału w życiu publicznym bo jej ojciec ma inne poglądy niż Ty totalitarysto.

Nie prześladuję córki Ziemkiewicza, a jeśli uważasz że to robię to proponuję donos do prokuratury, bo to przestępstwo. Do tej pory nawet nie wiedziałem, że ma córkę. Masz urojenia od tych wysrywów xD.
@ediz4:
  • Odpowiedz
Ty w końcu zacznij tłumaczyć prześladowanie jego córki


@ediz4: Ja wyjaśnię: ma pecha. Po przykładzie Tymoteusza Szydło mogła domyślić się, że jak a) rodzic niszczy kraj i b) za to niszczenie kraju kosi kasę to c) lepiej się od niego odciąć.
  • Odpowiedz
@ediz4:
Nikogo nie tłumaczę. Znowu masz urojenia od tego Twittera Ziemkiewicza. W ogóle się do kwestii prześladowania nie odniosłem. Mam tylko nadzieję, że jego córka odetnie się od tatusia świra i wyrośnie na porządną i szlachetną osobę.
  • Odpowiedz
Nikogo nie tłumaczę. Znowu masz urojenia od tego Twittera Ziemkiewicza. W ogóle się do kwestii prześladowania nie odniosłem. Mam tylko nadzieję, że jego córka odetnie się od tatusia świra i wyrośnie na porządną i szlachetniejszą osobę.


@Flypho: rozmawiasz z ediz4, który jest dosyć szeroko znany jako nie za bardzo wykształcony przegryw.
  • Odpowiedz
@Flypho: Aha no bo tak pod wpisem o zbieraniu podpisów aby wywalić jego córkę z uczelni zacząłeś wrzucać jakieś pierdy o tym jaki to Ziemkiewicz nie jest złem wcielonym. Zupełnie bez celu xD.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

rozmawiasz z ediz4, który jest dosyć szeroko znany jako nie za bardzo wykształcony przegryw.....

Ja wiem że on nie jest zbyt bystry ale weź mu to może przeliteruj jeszcze bo nie wie z kim rozmawia i nie potrafi odczytać nicku.
  • Odpowiedz
Zupełnie bez celu xD.


@ediz4:
Przed chwilą byłem zwykłym nołnejmem, który nie ma startu do persony pokroju Ziemkiewicz. Teraz magicznie zyskałem moc sprawczą i między wierszami zachęcam do linczu na jego córce. Ale odleciałeś, ja p------ę xD.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ty serio jesteś zaczadzony.

Powtórzę: takie teksty Rafałka powodują, że normalni ludzi (tj. nie-prawaki, prawak zawsze jest w jakiś stopniu chory psychicznie, niedorozwinięty lub zdegenerowany... tylko b--ń borze nie mylic prawaka z prawicowcem w rodzaju konserwatysty) plują na Ziemkiewicza. Skoro jego córce taki tatuś pasuje, to musi się liczyć z konsekwencjami...
Filipterka25 - @ediz4: Ty serio jesteś zaczadzony.

Powtórzę: takie teksty Rafałka ...

źródło: comment_16336019825aCDMYkXm2iwRqhN0qr7io.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz