Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wie ktoś jak zmaksymalizować szanse na rynku matrymonialnym posiadając urodę a la brzydszy Jordan Barret w wersji ciemny brunet (szeroka i w miarę krótka twarz i szczęka, ale trochę cofnięty podbródek)? To chyba najbardziej polaryzujący typ urody i bardzo niszczy on pewność siebie. Ani to pretty boy, ani to chad, ani to normie, ani to incel. W dobrym oświetleniu i pod dobrym kątem wyglądasz świetnie, ale jak obrócisz się bokiem i zmienisz światło na padające z góry to tracisz kilka punktów atrakcyjności i wyglądasz #!$%@?. Dodatkowo niektórym różowym w ogóle sie nie podobasz, a inne same zagadują i cię podrywają. Najgorsze jest to, że przez autystyczny charakter bardzo ciężko jest wyczuć czy na prawdę jej sie podobasz. Czasami przyłapuję jakieś na patrzeniu się na mnie (bywa nawet że jak ja zaczynam na nie patrzeć to one nie zrywają kontaktu wzrokowego), albo widzę jak jakaś poprawia włosy zerkając na mnie, ale #!$%@? nie pozwala nic zrobić. Chyba tylko jak dziewczyny same z siebie zaczynały mnie dotykać, albo obsypywać komplementami (co jest bardzo rzadkie, wyklucza nieśmiałe szare myszki i ogranicza pulę do bardzo dynamicznych julek) to mogłem się przełamać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ma ktoś podobne doświadczenia? Jak określilibyście ten typ urody? Wiecie jak rozpoznać jakim kobietom on się podoba?

#przegryw #blackpill #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #looksmaxing #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615e02bc1e741c000ae57be6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś był spoko w porządku typem w rozmowie i lubił zwierzaki i i mył ręce po szczaniu też, to okreslilabym go jako: obiecujacy, do zagospodarowania typek
Powiedzmy że jestem typem 6-7/10 i jestem spoko ale więcej mam wspólnego z dynamiczną Julka niż myszka
Ale nie wiem na czym polega problem
  • Odpowiedz