Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkąd pamiętam często zmieniałem swoje plany, a teraz w dorosłym życiu często zmieniam pracę. Męczy mnie to.

Czy to jakieś adhd? Choroba psychiczna?

Przepracowałem w jednym korpo ssc/bpo rok i uciekłem, bo już wytrzymać nie mogłem, teraz pracuję w nowej firmie od 2 miesięcy i myślę o ucieczce stąd.

Nic mnie nie interesuję, traktuję pracę jako narzędzie do odbębnienia i zarabiani kasy, którą wydaję na:
1) podróże
2) nauke języków obcych

Poszedłem na studia finanse i rachunkowość, bo myślałem, że to przyszłościowy kierunek ,ale raczej nie dla mnie, bo mnie to nie interesuję, niby zdaję jakoś te semestry, jeszcze zostały w sumie cztery. I w zasadzie po 2 semestrach wiem jak wygląda bilans i rachunek zysków i strat. Pracuję jako asystent w audycie od 2 miesięcy i rzygam tą pracą, ciągła niewiedza, nie wiem co mam robić, pytam co chwilę seniora, senior prowadzi mnie za rączkę. Jak nie dostaję odpowiedzi od seniora to skroluje dokumentację, bo nie wiem co mam robić jak we mgle - czy ja się do tego nie nadaję czy tak wyglądają początki w tej branży?

Czuję się jak debil, który jakimś cudem dostał się do korpo tylko przez studia, a w pracy w ogóle nie ogarnia. Nie wiem co mam robić, zmieniać korpo poczekać, bo tak wygląda praca w tej dziedzinie czy co

#pytanie #psycholog #korposwiat #big4 #audyt #kiciochpyta #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615dd06f1e741c000ae57b83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3