Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@hansschrodinger: ostatni filmik może byc z Niemiec. Architektura koszarowa wygląda na pruską są w bamboszach w Mińsku jest teraz dość chłodno nalepka na pudełku telefonu ma chyba napis DHL ... Niemcy wrzuca ich do nas za moment. Mińsk na 100 procent to nie jest...choć mogę nie znać wszystkich zakamarków miasta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Btw. na jednym z filmików jest nagranie piłkarzyka co szpanuje piłką, ten dzieciak z piłką pod tą galerią jest tam cały czas już od 3 lat (a może nawet dłużej), zawsze gdy przechodziłem tamtędy to on był. Chyba nowy Ronaldo rośnie, bo on raczej do szkoły nie chodzi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hansschrodinger: czemu te typy nigdy nie słuchają jakiejś normalnej muzyki, tylko tego swojego wycia? Spotkał ktoś imigranta z bliskiego wschodu w koszulce The Beatles albo Slayera?
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć że nie chcą słuchać po angielsku, ale #!$%@? czemu to brzmi jak połączenie cygańskiego wesela z zarzynaniem jagniąt? Niby w Teheranie jest jakaś undergroundowa scena metalowa, ale jakoś tego za mało. Niech się uczą od Mongołów jak robić dobrą muzykę
  • Odpowiedz