Wpis z mikrobloga

Tak całkiem szczerze, dalczego na wykopie hejtuje się wildera w kategorii boksu że ma tylko mocny cios i hurr durr to nie jest pełnoprawny bokser jak fury?

Przecież każdy ma inny styl bokserski i skoro utrzymuje się na podium to trzeba mu dać szacunek.

Bo na wykopie skrzętnie ukrywany jest temat, że fury migał się od walki bo dowodów że miał covida nie podesłał do federacji.

na samej walce z wilderem głównie wieszał się w klinczu a te słynne zdjecie co go można powiedzieć popchnał i ten upadł bo nie miał już sił to faktycznie największe KO świata bokserskiego.

chyba żyję w innym świecie, bo dla mnie fury nie jest top1 bokserskiego świata gdyż sam stosuje niezbyt uczciwe zagrywki, a sił ciosu jak na top 1 hw nie ma.

osobiście kibicuje wilderowi choć nie popieram jego słownych potyczek i tekstów
#boks
  • 36
@kosteq64: ale co to zmienia skoro ludzie potrafią mówić że nie jest prawdziwym mistrzem i w ogóle #!$%@? potrafi. Skoro #!$%@? potrafiłby to by już dawno ktoś pokonał proste.

według mnie fury nie jest jakiś lepszy w tej kwesti poza poruszaniem się na nogach, ale wieszanie się jest imho domeną słabego boksera bo co to za sztuka przewieszać 10 rund i w 2 zrobić ko.
@PiersiowkaPelnaZiol: nie hejtuje się go tylko na wykopie, hejtuje się go wszędzie. Nawet w drugiej walce z Furym widownia na niego buczała.

Skoro #!$%@? potrafiłby to by już dawno ktoś pokonał proste.

Pewnie ta, gdyby tylko jego najmocniejszym rywalem przed Tysonem nie był Ortiz to może ktoś by go pokonał. W pewnym momencie miał się nawet bić z Wawrzykiem.

wieszanie się jest imho domeną słabego boksera

beka. Zarzutka 200%
@PiersiowkaPelnaZiol: Mówisz że wieszanie się jest domeną słabego boksera, bo jako kibicowi źle ci się ogląda takie walki. A wcześniej piszesz

Przecież każdy ma inny styl bokserski i skoro utrzymuje się na podium to trzeba mu dać szacunek.

Czyli dla ciebie Wilder pewnie jest bardzo dobrym pięściarzem bo ma mocne uderzenie i pod kątem tego oceniasz innych, bo przecież Fury

sił ciosu jak na top 1 hw nie ma.

No mówię
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Piesciarzem jest świetnym ale przy okazji też zajebistym kretaczem I manipulatorem xD Przypominam o tym że on został złapany na dopingu, wielu sparingpargnerow oskarzalo go o oszustwa I używanie zmodyfikowanych rękawic na swoje potrzeby, przyznaje że często jest zabawny I wychodzi mu trashtalk ale mam nadzieję że już długo się pasem nie nacieszy. Rzygam nim, przypomina mi trochę mayweathera tylko że Floyd w czasach swojego Prime nie był lubiany I
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: Patrzylem na skład sędziowski I pojedynek ma prowadzić sędzia, który jest dość duży. Więc już nie będzie obwieszania się co 5 sekund bo będzie ich szybciutko I sprawnie rozdzielal nie jak w 2 walce gdzie praktycznie połowa rund to były zapasy (co bylo dobra taktyka bo Wilder bazuje na dynamice). Teraz po prostu musi szybko zranić furego bić kombinacjami I na dół na jego oponke xD. Fury już lepszy nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Fury by nawet nie wyszedł do tej walki, ale obciąża go wyrok sądu arbitrażowego, jeśli nie zgodziły się na 3 walkę to musialby zapłacić 80 milionów dolarów. Więc on tej walki wcale nie chce i został do niej zmuszony. Gdyby nie to dalej by siedział nieaktywny bo Joshua stracił pasy więc nie zrobiliby kasowej unifikacji a o Usyku w ogóle nic nie mówi tak jakby nie istniał :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meybah:

wielu sparingpargnerow oskarzalo go o oszustwa I używanie zmodyfikowanych rękawic na swoje potrzeby


Xd, teoria buma wildera który nie potrafił przyjac porażki. Dodaj do tego jeszcze zatruta wodę i za ciężki kostium+ własny team który kolaborował z furym. Bajki z mchu i paproci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Meybah:,nikt poza przydupasami wildera i stronniczymi kolegami bokserami nie snuje teorii spiskowych na ten temat.

To co odróżnia furego od wildera że jeden przyjamniej potrafi powiedzieć że nigdy nie miał złego obozu i jeśli dal z siebie 100% to oznaczało że przeciwnik był lepszy i tyle.
Drugi snuje teorie jakby został oszukany. Mieć pretensje do trenera który uratował mu głowę w 2 walce, jeśli nie resztę kariery. Nie mówiąc już o
@PiersiowkaPelnaZiol: Może dlatego, że na 10 obron pasa mistrza Wilder miał tylko past prime Ortiza i samych bumów, dopiero Fury to poważny rywal. Po drugie gadki Wildera, że chce mieć na koncie trupa w ringu jest nie na miejscu. Po trzecie jako fan boksu, gdzie uwielbiam lata 90-te wagi ciężkiej i porównuje każdego z tamtej czołówki pod względem techniki bokserskiej do Wildera to jest przepaść. Tak surowego mistrza świata nie widziałem
@Meybah: To co jest na tarczach przed walką to jedno, a zrobić to przeciwko ringowemu cwaniakowi takiemu jak Fury, to zupełnie inna sprawa.
Ja Wildera nie skreślam bo to HW, ale realnie gdyby zestawić ich pod kątem pracy nóg, balansu ciała, odnajdywania się w sytuacji pod presją, czy innych aspektach boksu, to po prostu amerykanin nie ma argumentów na Furego.
Jego jedyna szansą jest mocny cios, ale Tyson widział te uderzenia,
@Jestem_robotem123: Zawsze jest tak, że gdy sypie się hejt na zawodnika, to jego skillsy sa podważane.
Z Floydem było tak przez lata za jego życie poza ringowe, ale to był koleś, który wychodził do ringu i ogrywał każdego.
Wilder swoim boksem się nie broni tak mocno, a pakietem wymówek i głupich zachowań po ostatniej walce z Furym, zdobył sobie grono hejterów i tak się kręci karuzela.
Point jest w tym, że