Wpis z mikrobloga

Zdecydowałam się na motorole e7 power, nie na realme 7i. Jak ktoś śledzi moje kupowanie telefonu to wie co i jak. Jak nie śledzi to nic.
Motorola jeszcze wczoraj kosztowała w media expert jakieś 470 zł, czekałam dzień, bo dopiero dzisiaj mogłam sobie wygenerować kod zniżkowy. Wygenerowałam kod, wchodzę na stronę media expert, a tam cena 549 zł ja poerdole. Nawet jak sobie kodem obniżę, to i tak drożej niż realme 7i z ostatniej promocji, bo był za 499 zł. Mam zamówionego tylko jeszcze nie zapłaciłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale co mi po tym jak już serio szczerze chciałam motorolę. Przestałam się wahać, wiedziałam co chce, a cena niekorzystnie urosła.
#gownowpis
  • 19
@Trzesidzida ten mój aktualny już miał taki odlot że myślałam, że po nim
teraz boję się blokować ekran, bo może być tak, że jak zablokuję to już nie odblokuję
ścina się, czasem na nic nie reaguje
słabo działa dzwonienie i odbieranie połączeń
no i ledwo mi wystarcza pamięci
zdecydowanie czas na nowy tyle że sam widzisz jak jest
gofrownicę wybrałam dość szybko, trochę się zastanawiałam nad kolorem, ale szybko poszło :p
@Lookazz a tak w ogóle to piszesz brawo, ale we wpisie nie określiłam czy kupuję motorolę, która podrożała, czy realme z zamówienia z promocji
ale kupiłam realme, mam mieszane uczucia
chyba jutro będzie do odbioru
@PyraPrzeznaczenia: Ziemniaczku, nieeeee
Mam Motorole i nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tnie się jak nastolatka z niedoborem atencji, nie działa tracker map Googla, nie można nagrywać rozmów
Z plusów to dość wytrzymała fizycznie i gesty Moto są spoko
Ale decyzja wiadomo, należy do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotouak ale ja właśnie zrezygnowałam z motoroli, a wzięłam realme
do tej pory miałam motorolę i była średnia, raz sprawiała problemy jeszcze w czasie gwarancji, ale jej przeszło i olałam
potem jak zaczęła się psuć na maksa to w podobnym stylu
nie oddawałam na gwarancję, bo powiedzieliby, że zalana, bo kiedyś na głośnik poleciała mi woda, głośnik trochę trzeszczał, a potem wróciło do normy
@Lookazz a no oby :D jeszcze mogę anulować xd ale jak już odbiorę i rozpakuję to oby działał dobrze :p
Już nawet szukam etui, znalazłam ładne na allegro, ale jest ogromny wybór i męczę się jak znowu muszę coś wybierać
@PyraPrzeznaczenia: z twoim podejściem, to będziesz go tak długo szukać, że w końcu nie będzie już za bardzo potrzebne, bo tel będzie już nosił ślady użytkowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja tam się przy wyborze etui do obecnego telefonu nie zastanawiałem - od razu z tel. kupiłem 2 od producenta i tyle. Jedno jeszcze nierozpakowane mam, a to które używam, to wypadałoby już wywalić, no ale potrzymam
@dobromir-kowal tak jak już nieraz pisałam chyba trzeba skończyć doktorat żeby zaznać godnej pracy i w zawodzie, nic na to nie poradzę, nie narysuję sobie lepszej pracy
tylko nie wiem o co chodzi z "po trzydziestce", bo ja przed
no i szkoda mi kasy na coś, co jest małe i awaryjne, a nie na rzecz niezbędną jak lodówka, piekarnik albo nawet laptop
@PyraPrzeznaczenia: jesteś po studiach technicznych to spróbuj przebranżowić się korzystają z "akademi", które organizują różne korpo, właśnie dla takich ludzi.

Pisałaś w jednym wpisie ze jesteś po trzydziestce, o tyle to zapamiętałem że uderzył mnie upływ czasu.