Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quinn: Bardzo lubiłem polski, czytałem prawie każda lekturę, Pana Tadeusza również przeczytałem i bardzo mi się podobał i też nie znam odpowiedzi na to pytanie nawet nie wiem co to jest świerzop xD
  • Odpowiedz
@Quinn: No i? Też jestem inżynierem, i za #!$%@? nie wiem co to świerzop, myślałem, że to jakaś choroba jak różyczka czy odra. Porozmawiajmy lepiej o czymś przydatniejszym, jak np. całki podwójne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
A to fakt, że jest inżynierem wyklucza szeroką wiedzę?


@Quinn: raczej świadomość, że nie warto porywać się z motyką na Słońce bazując wyłącznie na uzyskanym tytule. Jak widać na przykładzie pani oblała maturę.
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic potrójne ciekawsze ;) również jestem inżynierem. Na pytanie znałem odpowiedź, ale nie zmienia to faktu, że czasami ludzie mogą czegoś nie wiedzieć - zwłaszcza jeśli chodzi o tak mało istotne rzeczy. Beka, że luzie Cisna z niej..
  • Odpowiedz
@wodzik: A zapytaj któregoś z recytujących inwokację dlaczego tam jest mowa o Litwie, a nie Polsce, to połowa zrobi pikachuface.jpg. Resztę zapytaj przed kim wg. Mickiewicza Matka Boska broniła Częstochowy, to dwie trzecie zaraz Ci powie, że "no pamiętali, ale akurat teraz zapomnieli", albo "no chyba przed Ruskimi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam Pana Tadeusza nawet lubiłem i nie przeszkadza mi, że w szkole się uczy
  • Odpowiedz
@Quinn: mi samoocena wzrosła bardzo mocno 5 lat po skończeniu liceum.

Zaczynając od nauczycieli, kończąc na samych uczniach, którzy czują się "lepsi" na swoich profilach.

Wyzywanie przez sfrustowaną babeczke zarabiającą 2,5k, że nic w życiu nie osiągniesz bo nie umiesz nazwać na pamięć konstrukcji języku polski, że nie znasz dat jakiś bitw albo, że nie pamiętasz ile km ma równik i średnica ziemi, a facet od angielskiego ciśnie ze znajomości transkrypcji
  • Odpowiedz
@vectoreast: Ale jakie Słońce? Mówimy o teleturnieju, który zadaje na równi pytania o chemię, Inwokację i jutuberów. Startują ludzie z bardzo różnych środowisk, a jakoś milion wygrało dotychczas jakieś 3-4 osoby - co jest wystarczającym dowodem, że nie ma jednego kryterium sukcesu i inżynier ma potencjalnie taką samą szansę jak hydraulik - a nóż któremuś akurat podejdą pytania.

A co do rzekomego niezdania matury - to kolejny bezsensowny argument, bo skoro
  • Odpowiedz