Wpis z mikrobloga

Kaśka jest toksyczna. Chłop się stara: szampan, truskawki, kupił jej naszyjnik. Dla niej to ZA DUŻO I ZA SZYBKO.
Kobieto, idziesz do programu w którym wychodzisz za mąż za obcego typa przed kamerami i szampan z truskawkami to za dużo?!
Szkoda mi tego jej Pawła, ale przypuszczam że po programie ogarnie sobie spoko kobitkę, bo z Katarzyną nic z tego nie będzie.
I zgadzam się z głosami poniżej, ona sprawia wrażenie że wyszła za niego żeby zrobić na złość byłem.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
@sunrise_: a mi sie wydaje, ze ją przerosło to małżenstwo i nie przepracowała poprzedniego zwiazku, bo kiedy oni zerwali zaręczyny, rok przed? pewnie się zgłosila do programu żeby sobie albo komuś coś udowodnić. ale nie powiedziałabym ze wyglada na osobe, ktora by wchodziła w malzenstwo na złość, bo była serio szczesliwa na swoim slubie i bardzo zadowolona z pawła. nie znam dalszych plotek co z nimi, ale bym jeszcze nie skreslała
@sunrise_: To już było jasne od początku, kiedy przymierzała suknię i powiedziała, że rok temu kupowała poprzednią xD

Kto normalny po toksycznym, kilkuletnim związku, który miał się skończyć ślubem, pcha się od razu do programu tv (bo gdzie zgłoszenia, a gdzie realizacja - laska musiała praktycznie od razu po rozstaniu wysłać zgłoszenie) i leci brać kolejny ślub.

Jej mamusia też kolejna - od samego początku było wiadomo, że ex jest tam