Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się znaleźć dodatek do #strava na #rower #szosa który dla klubu dodaje możliwość sprawdzenia statystyk dla całego miesiąca (m.in. dystans sumaryczny, najdłuższa trasa, przewyższenia, średnia itd.) z możliwością sortowania po każdej z tych statystyk.
Oprócz strony ze statystykami dodatek może wysyłać maila z podsumowaniem po każdej aktywności (lub np. raz w tygodniu).
Nie rozumiem dlaczego strava tego sama w sobie nie ma, ale cóż...

Link: https://www.chasetheladder.com/

W Stravie brakuje mi jeszcze tylko sposobu na pokazanie najlepszego czasu na 10km, 100km itd. Było takie coś w Endomondo - Strava tego nie ma i nie znalazłem żadnego pluginu/dodatku który by to dodawał.
  • 15
  • Odpowiedz
@arbuzo: do biegania najlepszy czas na 1km, 5km, 10km jest dodany

Według mnie strava jest kiepska aplikacja, mało przejrzystą, malo statystyk, duzo ograniczeń bez premium.
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Nie. Najlepszego in total - takie personal best. Czyli coś co dla każdej aktywności prześledzi best splits dla podanych dystansów i wyświetli best ever i best z bieżącego roku. Pytałem się gościa od StatsHunters ale stwierdził że na ten moment jest to nie do zrobienia (ograniczenia API Stravy).

@Tigermass: To wiem. Chodzi mi o rower.
  • Odpowiedz
  • 0
@arbuzo: ale jaki to ma sens w perspektywie in total? Best split na 10km może być różny Zależnie od nachylenia terenu warunków atmosferycznych itp.

Jedyne co by miało sens to best split dla mocy tylko. Ale to wtedy wchodzisz w elevate listę aktywności i sortujesz np po 20min best power i na górze masz tą najlepszą
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Z punktu widzenia treningowego nie ma to znaczenia. Bardziej chodzi mi o element grywalizacji i dodatkowej motywacji do jazdy. Tak samo można powiedzieć że zbieranie kwadratów nie ma sensu - ale jako element motywacji do jazdy jest świetny...
  • Odpowiedz