Wpis z mikrobloga

  • 1
@podomka: ja właśnie Bemowo odpuściłem że względu na ceny. Ursus ma lepsze i mniej lepsze miejsca jak każda dzielnica. Skorosze i Posag 7 panien to nie cały Ursus. Poza tym to,że teraz tak to wygląda , nie znaczy,że np za 5 lat będzie to wyglądało tak samo.


@koszyk2: Ale na Bemowie zaraz metro otwierają, wiec nie ma porównania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@podomka: co kto lubi. Załóżmy,że chcesz kupić mieszkanie z garażem i masz na ten cel 650 tys. Przyjmijmy dla ułatwienia ,że garaż kosztuje 35 tys. Metr na Bemowie kosztuje 12 tys a na Ursusie 9 tys. Możesz kupić sobie 17 metrów kwadratowych mniej powierzchni życiowej w której będziesz spędzać sporo część życia bo masz bliżej metro. Trochę jest porównanie zwłaszcza,że kolejka z Ursusa do centrum jedzie ok 15 min.
  • Odpowiedz
@avatarr: no bo uważam, że osoba która mówi do innych „zrób co Ci każę bo dostaniesz w d*pę” to patologia, niezależnie od tego, czy mówi tak do dorosłego, czy do dziecka. Wręcz jeśli tylko do dziecka ktoś mówi tak to jest większym patolem, bo to znaczy, że dorosłemu tak nie ma odwagi powiedzieć a mocny jest tylko wobec słabszych.

Ale serio nie wiem, kogo nazwiesz patolem jeśli facet co wśród dzieci
  • Odpowiedz
  • 0
@TomaszekWE:. Ok, ale ja mówię o ofercie sprzed 6 tygodni. 10-11 k za metr to nadal tanio, biorąc pod uwagę, ze oddanie kluczy masz za niecały rok. Dla porównania, na Bemowie nie znajdziesz za 11k z takim bliskim terminem oddania. Chyba, ze parter, skosy albo jakieś od wschodu. Tam z 13k trzeba byłoby dać. Kupowałam ostatnio mieszkanie, wiec dokładnie przeszukałam rynek.
  • Odpowiedz