Wpis z mikrobloga

W jakim stacjonarnym sklepie w #krakow szukać butów trekingowych? Albo jaka marka/konkretny model? Miałem buty z mountain warehouse za 580 zł (zdjęcie) i się wzięły i rozpruły po roku a potem rozwaliły po kolejnych dwóch latach mimo, że dbałem bardziej jak o żonę, używane kilkanaście razy w roku. Budżet tak do 500 a najlepiej do 350. Może być decathlon jeśli jest tam coś wartego polecenia. #trekking #gory
kemping - W jakim stacjonarnym sklepie w #krakow szukać butów trekingowych? Albo jaka...

źródło: comment_1633440765YRIbY0eHpDE1iXS8KsZKKO.jpg

Pobierz
  • 38
@kemping:
Mi się rozwaliły buty po lekko ponad roku więc stwierdziłem, że nieważne czy się daje 400 czy 800 jest to taki sam szajs. Kupiłem w końcu w Decathlonie, bo dają 2 lata gwarancji oraz, co mi podpasowało, mają modele na szeroką nogę.
@kemping: też miałem takie albo podobne i po pół roku się w śroku przetarło wszystko, zareklamowałem i oddali kasę. kupiłem potem jack wolfskin, latam w nich już ze dwa lata i zero śladów zuzycia. Łażę po lasach i górach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemping: mają 14 dni na ustosunkowanie się do roszczenia, jeśli w tym czasie nie odpiszą wg prawa Twoje roszczenie jest uznane, oczywiście jakimś artykułem im tam rzuciłeś prawda? Choćby kluczowym 556kc? Wada wystąpiła w pierwszym roku od zakupu? Jeśli tak to przyjmuje się wg prawa, że wada istniała w dniu zakupu i jeśli oni twierdzą inaczej muszą to udowodnić... Jak coś to pytaj, pomogę :)
@kemping: Jeżeli nie planujesz do butów montować raków to w sumie polecam BATES GX-4 - dają radę 2 rok, po każdym wypadzie czyszczę i smaruję tłuszczem do butów. Raz się rozkleiły ale oddałem do sklepu (militaria.pl) i oddali nowe. Oczywiście nie są do buty na hardcorowe wypady "wysokogórskie" ale nawet zimą w Tatrach dają radę w kopnym śniegu (zakładałem do nich raki koszykowe, ale nie polecam - mają zbyt miękką podeszwę).
@kemping: dwa lata temu robiłem research i najlepiej wyglądał Hanzel z takich budżetowych. Niestety nie powiem o nich za dużo, bo założyłem raz i więcej nie miałem okazji pójść w góry. Do tego sprzedawca przekonał mnie do większego rozmiaru i żałuję. Jakby co, to mam na sprzedaż model Tatry, nr 42.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kemping: @wrocilem_bo: jeśli chodzi o reklamacje to zalando mnie mocno zaskoczyło. W listopadzie zeszłego roku kupiłem do lasu the North face. Pękły na zgięciu przy palcach. Nie robiłem sobie nadzei ale wysłałem zgłoszenie, jedno zdjęcie i za kilka godzin zwrot 150pln a jeśli im odeślę to resztę oddadzą pozostałą stówkę. Buty jednak zostawiam bo przydadzą się jeszcze do "latania" z psem na spacer a za zwróconą kasę dołożyłem i kupiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@salvador5000: fajnie, że odkryłeś jak działa dział reklamacji Zalando, od siebie dodam, że odkad wszedł na polski rynek to tak działają :) Żonie oddali całość za spodnie, które przyszły z wadliwe szwem i napisali, że nie musi odsyłać towaru, moje buty potraktowali podobnie jak Twoje, ja jednak odesłałem oba i zwrócili całość kasy... Aż dziw mnie bierze, że pomimo cwaniactwa kupujących nie zaostrzyli warunków, żona kiedyś otrzymała sukienkę, która była poperfumowana