Wpis z mikrobloga

W jakim stacjonarnym sklepie w #krakow szukać butów trekingowych? Albo jaka marka/konkretny model? Miałem buty z mountain warehouse za 580 zł (zdjęcie) i się wzięły i rozpruły po roku a potem rozwaliły po kolejnych dwóch latach mimo, że dbałem bardziej jak o żonę, używane kilkanaście razy w roku. Budżet tak do 500 a najlepiej do 350. Może być decathlon jeśli jest tam coś wartego polecenia. #trekking #gory
kemping - W jakim stacjonarnym sklepie w #krakow szukać butów trekingowych? Albo jaka...

źródło: comment_1633440765YRIbY0eHpDE1iXS8KsZKKO.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemping: pewnie będziesz miał tyle opinii co użytkowników. Ja np. męczę jakieś tam salomony po bagnach, górach i pustyniach od kilku lat i dają radę. Tylko jestem grubasem i podeszwa dostała już po dupie i czasem się ślizgają na mokrych kamieniach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Traczex chetnie bym wziął ale... ja nie jadę do Afganistanu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak serio to dosyć ciezkie się wydają, chyba bym ich nie wziął do ręki w sklepie

@henk to prawda, ale myślałem, że ktoś ma jakieś super doświadczenia z butem, ja np. 10 lat miałem zajebiste buty za 170 zł z jakiegoś małego sklepiku którego nazwy nie pamiętam bo dawno nie istnieje
  • Odpowiedz
@kemping przejdź się po tkmaxach, kupiłem tam za 300zl nowe AKU na goretexie. Bardzo wygodne, bardzo trwałe i ogólnie super.

Za to w Halfprice (jest chyba w M1) widziałem też merrele w fajnej cenie.
  • Odpowiedz
@kemping od siebie polecam Salomony do 500zł znajdziesz spokojnie do 350zl tez na promce, ja w Martesie Salomony z GTX kupiłem za 360 w zeszłym roku. Mam jeszcze Aku i mnie obcierały za każdym razem jak wychodziłem w góry więc wróciłem do Salomonów. Wcześniejszy model miałem 6 lat ale chodzilem w nich całą zimę po mieście i każde wyjście w góry
  • Odpowiedz