Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki i Mirabelki głupia sprawa. Mojej mamie się strasznie spodobały te maskotki Disneya w #lidl i sobie zbierała pieczątki na Swena, dziś w końcu uzbierała, a tu klops i w jej lidlu nie ma już żadnych maskotek i raczej nie będzie. Pani w kasie jej powiedziała, że już ciężko cokolwiek znaleźć, nie mają żadego info i trzeba jeździć po lidlach i szukać. Stąd moje #pytanie, widział ktoś z Was jeszcze te maskotki do odebrania w #krakow bądź okolicy? Bo nie znalazłam żadnych wskazówek ani na fejsie, ani na żadnym forum. Wiem, że to durna promocja, ale moja mama sie cieszy z takich głupotek.

#zakupy #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow #promocje #disney
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noshimo: serio? Pewnie też będzie ograniczona ilość. No, ale zawsze coś, napiszę mamie bo wczoraj sprawdziałam trzy lidle po drodze do domu i nie było już prawie nic (na Wielickiej mieli jedynie ostatki Simby). Dzięki za info.
@nika_blue ... nie obraź się za propozycję ale jeżeli nie uda ci się znaleźć drogą lidlową... to może jednak spróbować gdzieś w necie... a powiedzieć mamie że się udało... ja widziałem jakieś maskotki na OLX... ale wiadomo trzeba wydać te parę dyszek.pozdr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nudziarz123: spoko, czemu bym się miała obrazić? :) Akurat była dostawa tych pluszaków i sobie mama odebrała :). Wiem, że na necie już tym handlują, ale aż tak mama nie była napalona na tego Swena, po prostu pytałam bo babki w Lidlu jej nagadały, że już po ptokach, a parę dni później cała paleta przyjechała xD