Wpis z mikrobloga

@fundacjawosp: Fundacja WOŚP kupiła 21 tomografów dla szpitali. Sprawdźcie, gdzie trafił zakupiony sprzęt!

"Badanie za pomocą tomografu komputerowego jest bezbolesne i nieinwazyjne. Dostarcza szczegółowych informacji, które można przetworzyć cyfrowo na obrazy trójwymiarowe. Badanie trwa krótko, pomimo tego jest bardzo szczegółowe" - Prezes Zarządu Szpitala Dziecięcego "Polanki" w Gdańsku, Małgorzata Paszkowicz

#wosp #medycyna
fundacjawosp - @fundacjawosp: Fundacja WOŚP kupiła 21 tomografów dla szpitali. Sprawd...

źródło: comment_1633425719cnPaZaovxQZ2c4eLyBydaU.jpg

Pobierz
  • 95
@Odki: Mnie najbardziej irytują ślepe postawy ludzi, którzy uważają, że świat jest zero-jedynkowy. I teraz jak pada hasło "WOŚP", "OWSIAK" to ludzie zaczynają się dzielić na przeciwników i zwolenników. Nie ma miejsca na normalną dyskusję, rozmowę, wymianę zdań. Najgorsze jest to, że jak ktoś jest "za" to tylko mówi dobrze, nie można mieć wątpliwości, czy jakiegoś konkretnego działania skrytykować. Jak ktoś jest "przeciw" to nie można mówić dobrze, tylko krytyka. I
@Snuq: Ależ proszę sobie sprawdzić szpital w Oleśnicy - Powiatowy Zespół Szpitali. Proszę sprawdzić ile sprzętu na jakie oddziały trafiło, na noworodkowym neonatologiczny oraz ginekologiczno-położniczym, całkiem sporo. Jestem absolutnie pewny, że sprzęt, o którym pisałem był przekazany przez fundację a nie nalepka do zdjęcia. Jeżeli zarzucasz mi kłamstwo to na Tobie spoczywa ciężar dowodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnanyPrawnik: ale co mnie Oleśnica obchodzi??
Kwidzyn w tamtym czasie dostał 4 inkubatory...
Na sali stało 12 i wszystkie oklejone serduszkami... Pozostałe 8 zakupiła prywatna firma całkowicie nie związana z WOŚP.
Koleżanka pracowała wtedy w gazecie i sama powiedziała, że naklejono na wszystkich do zdjęcia.
Nic nie muszę Ci udowadniać, bo nie zależy mi na tym abyś wyszedł ze swojej banki informacyjnej
@Snuq: To Ty zainsynuowałeś w swojej wypowiedzi, że w Oleśnicy może być tak z naklejkami jak w Kwidzyniu. Ja wiem, że nie jest, więc Twoje insynuacje są krzywdzące i wprowadzają w błąd.
Mam wrażenie, że to Twoja bańka informacyjna puchnie i zajmuje nie te tereny co trzeba. Ja napisałem o faktach w danym konkretnym przypadku, miejscu i czasie.

*W sprawie Kwidzynia to warto by sprawdzić przed rzucaniem lotnych hasełek kto te
@ZnanyPrawnik: ja podałem Ci tylko przykład tego, że niekoniecznie tylko sprzęty zakupione przez WOŚP oklejone są serduszkami.
Jurek ma dom w okolicach Kwidzyna i ludzie tam go bardzo dobrze znają.

Edit:
Przepraszam to nie dom tylko willa figurująca jako obiekt wosp'u do której zjeżdżają się krisznowcy i przy wyborze muzyki i dragów robią sobie imprezy :)