Wpis z mikrobloga

Co za chora akcja, podskoczyłem do sklepu kupić sobie słuchawki a skończyłem na komisariacie bo w drodze powrotnej jakaś kobieta rzuciła się na drugą babę z łapami i gazem w ręku. Pech chciał że znalazłem się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie i też oberwałem. Mówię jej że bez policji się nie obejdzie a ta na mnie że nie wiem do kogo mówię i lepiej żebym nie ryzykował bo ma kontakty i mnie "udupią" xD. No cóż, zaryzykowałem. Zaraz mam mieć jakąś rozmowę i będą coś spisywać a to babsko właśnie przechodziło obok do innego pomieszczenia i dalej coś się odgrażało w moim kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kadet20 - Co za chora akcja, podskoczyłem do sklepu kupić sobie słuchawki a skończyłe...

źródło: comment_1633426028Joy54fgVrzchxyH9idz0RY.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Bo jak kolejny raz coś takiego #!$%@? to tym razem odpowie jak za recydywe, a jak ją za pierwszym razem puścisz to następnym razem też bez konsekwencji będzie mogła coś takiego zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Kadet20: a więc zaatakował pan głowom strefę komfortu tej pani, którą wyznaczyła wiązkom gazu pieprzowego, bo czuła się zagrożona patrząc na pańskom twasz?! No pytam się, tak było?! No tak było?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pech chciał że akurat gdy je miałem mijać to ja byłem też za tą co oberwała i takim sposobem też dostałem strzała.


@Kadet20: dostałeś pechowo i przypadkowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie było sensu się awanturować. I tak nic nie będziesz z tego miał. Btw. jakie słuchawki?
  • Odpowiedz
@Kadet20 bardzo dobrze zrobiłeś, tym co piszą że nie warto można pluć w pysk bezkarnie bo i tak nigdy nic nie zrobią, jeszcze się będą cieszyć. Wołaj co z tego wyszło
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: przez takich jak ty to państwo jest z kartonu


@Wloczykij2: Ta zajebiscie. Nie będę składał wyjaśnień bo ono już jest z kartonu i nic te wyjaśnienia nie zmienia. Gdyby to miało jakikolwiek wpływ na moje życie albo tej kobiety to jak najbardziej bym był za #!$%@? jej. Ale w tym przypadku to tylko strata czasu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Kadet20: Dzwoń do adwokata, że jesteś na komendzie i pilnie potrzebujesz pomocy prawnej, bo zostałeś zaatakowany a sprawca odgraża się, że ma kontakty i cię udupi. Ludzie, nauczcie się wreszcie, że bez prawnika nie chodzi się na policję i nie rozwiązuje się samemu sporów prawnych.

@kerim_mirek:

Ej A tak poważnie. Wy macie w telefonie zapisany numer do adwokata? Czy w takiej sytuacji szukacie jakiegoś? Bo tak się niby prosto mówi
  • Odpowiedz
widac ze jestes tak mlody i nir wiesz ze bez policji nie masz szans na pozniejsze odszkodowanie albo cos.


@SupreminTHC: odszkodowanie za przypadkowe dostanie gazem? XDDDDDDDDD ty się nie ośmieszaj

Pewnie jak przypadkowo się uderzysz kolanem/palcem o coś, to z opem już pewnie umieracie.
  • Odpowiedz
jak tylko uzyskasz informację o tym co za pipa to pozwij ją na drodze cywilnej, cisnij też policje w tym zakresie, moze wyjdzie coś ciekawego typu wydział wewnętrzny, te kontakty hehe moga udupić kogoś innego ;)


@Pan_Slon: noo od razu wojsko niech wzywa xD
  • Odpowiedz