Wpis z mikrobloga

Co za chora akcja, podskoczyłem do sklepu kupić sobie słuchawki a skończyłem na komisariacie bo w drodze powrotnej jakaś kobieta rzuciła się na drugą babę z łapami i gazem w ręku. Pech chciał że znalazłem się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie i też oberwałem. Mówię jej że bez policji się nie obejdzie a ta na mnie że nie wiem do kogo mówię i lepiej żebym nie ryzykował bo ma kontakty i mnie "udupią" xD. No cóż, zaryzykowałem. Zaraz mam mieć jakąś rozmowę i będą coś spisywać a to babsko właśnie przechodziło obok do innego pomieszczenia i dalej coś się odgrażało w moim kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kadet20 - Co za chora akcja, podskoczyłem do sklepu kupić sobie słuchawki a skończyłe...

źródło: comment_1633426028Joy54fgVrzchxyH9idz0RY.jpg

Pobierz
  • 69
@Variv: Trochę przypadkiem a trochę z własnej głupoty bo powinienem je mijać szerokim łukiem. Szedłem chodnikiem i widziałem że po drugiej stronie ulicy jest jakieś zamieszanie (akurat na tą stronę ulicy musiałem przejść żeby dostać się do swojego bloku). Jak przechodziłem przez pasy to już widziałem że sytuacja między dwoma kobietami jest dość gorąca i będą się zaraz napierdzielać. Jak je dosłownie mijałem to jedna wyjęła gaz i zaczęła nim machać
@BananowyKrol: Ktoś jebnie ci gazem w oczy to rozumiem ze jego przeprosisz i jeszcze lepe na twarz sobie dasz?


@muak47: Shit happens

Mam iść na policję i stracić 2h życia żeby dostać papierek że byłem na policji? Absolutnie żadnych konsekwencji z tego powodu ta kobieta nie będzie miała a on na pewno żadnych korzyści więc rodzi się pytanie - po co?