Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu

Stargowałem z 2550 na 1850. Winowajcą dodatkowych kosztów okazało się kółko od zmiennych faz rozrządu - o którym to zostałem poinformowany, ale nie o jego cenie xD Znając ten koszt powiedziałbym, żeby go nie robić. Po dłuższej dyskusji pani uznała swoją winę i wzięła jej koszt na siebie. Wciąż jest to wysoka cena jak za rozrząd... Co ciekawe, miała być robiona tylna lampa, a nie została zrobiona, bo... Jest za droga xD O czym zostałem poinformowany dopiero przy odbiorze, przez telefon nic mi o tym nie powiedziano. Wciąż czuję się nieco oszukany, portfel mi schudł strasznie a boli to tym bardziej, że teraz jestem na bezrobociu xD Dzięki wszystkim za dobre słowa i rady.

Nie wołam, znajdziecie pewnie po tagach.

#mechanikasamochodowa #samochody
źródło: comment_1633422234koVaY3bRDw1u34XN3hfCCc.jpg
  • 78
@Damasweger sporo... W czwartek zapłaciłem 1480 zł za wymianę rozrządu, oleju że wszystkimi filtrami i paska wielrowkowego z rolką. Citroen c4. Może tutaj czesci takie tanie. Wszystko na papierze z pieczątka warsztatu. Oznaczony jako O. K. SERWIS. Z doświadczenia wiem żeby unikać Januszy bo często zrobiona fuszerka bez paragoniku, trudno o gwarancję albo na coś naciągną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: koło zmiennych faz jest drogie. Wymieniałem u siebie gdzie rozrząd z pompą kosztował ze 300 zł, a koło 500 zł. Wczoraj przeglądałem forum i ludzie maja problem w ogóle z kupieniem. A ori stoi ponad 1000 zł.
Co to jest uszczelnienie filtra? Każdy nowy filtr ma uszczelkę. Do tego pluń do chłodnic wlewa się ten który już był. Nie korzystaj z ich usług. Poproś kogoś, kto się zna, żeby sprawdził, czy rozrząd faktycznie jest wymieniony wraz z napinaczami i pompą wody.
@Brylant Nie znam nikogo, kto się zna :(


@Damasweger: Kolega jakiś?! Ogólnie to sraj na to i nie rozmislaj- stało się i nic z tym nie zrobisz. Tak się zdarza jak nie masz o czymś pojęcia, a ktoś inny to wykorzystuje. Na wszystkim nie można się znać i czasami trzeba zapłacic frycowe.
@Hdrunked: no ma ale nie taki. Dlatego mnie nie stać i jeżdżę gruzami robionymi po znajomości w różnych dziuplach a i tak zawsze jak coś jest do roboty mam stracha że znowu włożę więcej niż mój złom jest wart. W wakacje robiłem uszczelkę pod głowicą. Wszyscy wołali od 1,8 do 3 a majster mi to ogarnął za 900zł.
qwa litr motula 60 ziko xD


@Hdrunked: 2 tygodnie temu kupiłem castrol magnatec do swojego gruza i zapłaciłem 18 zł/l. Co prawda luzem, ale i tak za 4 l zapłaciłem prawie tyle, co OP za litr motula :|