Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: @kaspil: ja sie odbijalem od tej gry ladne 3 lata. Nie podobalo mi sie granie w 100% uksztaltowana postacia i jej ekipa, ktorej nie znam ani w ogole na nikim mi tam nie zalezy. Walka nie zachwyca, to 'tropienie' to troche zart po 10, identycznej misji. Jesli chodzi o gameplay to ta gra nie jest nawet w moim top 10, ale jesli chodzi o historie to jest
  • Odpowiedz
@galaxybear: szlag mnie trafia XD Konsola jest pożyczona, postawiłem ją tak jak ktoś wyżej radził naboq i pluję w brodę, że nie kupiłem cyfrowej kilka € drożej.
  • Odpowiedz
@geuze: bardzo dobra giera. Mam nadzieję że masz wersję z dodatkami? Są fenomenalne, zwłaszcza Serca z Kamienia, świetna adaptacja polskiej kultury i literatury do gry komputerowej.
  • Odpowiedz
@geuze: zapamiętaj ten moment
Jeśli mogę coś doradzić to polecam mody na obniżenie/skalowanie levelu ostatecznego rynsztunku wiedźmińskiego, bo w vanilla większość jest dostępna dopiero w endgamie, a przez większość gry wyglądasz jak cięć, do tego szybka podróż z każdego miejsca, a nie tylko znaczników i ew. znacznik w kasztelu Wronce
  • Odpowiedz
@geuze: To najlepsza gra w jaką kiedykolwiek przyszło mi grać! Polecam w opór. Przeszłam wszystko, od pierwszego Wiedźmina po Krew i Wino. Udanej rozgrywki Mirku, nie ma nic lepszego niż przechodzenie Wieśka po raz pierwszy.
  • Odpowiedz