Wpis z mikrobloga

Jezu jakiego clickbaitowego pseudo-dziennikarskiego bubla znalazłem. Dawno mnie tak żaden artykuł nie zdenerwował.
Otóż jeden z redaktorów WRC postanowił sobie napisać artykuł o ustawowym obowiązki zmiany opon na zimowe, obwieszczając wszem i wobec że „Pilne: kierowcy od 1 listopada obowiązkowa zmiana opon na zimowe „ . Myśle sobie o cholera i zaczynam czytać. Po przewertowaniu prawie całego artykułu dowiadujemy się że jest to zmiana przepisów….uwaga…. uwaga, we FRANCJI XDDDDDD Kurtyna i ha tfu za takie buble. #zalesie #motoryzacja #pseudodziennikarstwo
TypowaCebula - Jezu jakiego clickbaitowego pseudo-dziennikarskiego bubla znalazłem. D...

źródło: comment_1633388133scVu54dthSdAFLUqO0nblR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TypowaCebula: najlepszy artykul jaki od nich czytałam to ze szykują się wymiany tablic rejestracyjnych, na miniaturce polskie tablice a w artykule że to dotyczy UK i to też nie w całości. Gorzej niż na spiderswebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
WRC.net.pl zaśmieca internet i marnuje czas, dlatego gorąco polecam w Google News zgłaszać, że ich artykuły wprowadzają w błąd głosząc "sensacje".
Tylko ze statystyk dotrze do tej pseudoredakcji, że są gównem.
  • Odpowiedz