Wpis z mikrobloga

SGP 2022:
-Łaguta
-Zmarzlik
-Sayfutdinow
-Janowski
-Lindgren
-Woffinden

-Przedpełski
-Fricke
-Dudek

-Michelsen

Komu dalibyście dzikie karty? Jak dla mnie:
-Vaculik (stracone prawie 4 turnieje przez kontuzje)
-Madsen (jakiś duńczyk musi dostać bo jest tylko Michelsen, Madsen był blisko szóstki poza tym nie ma nikogo lepszego na ten moment (Thomsen się nie sprawdził)
-Doyle (to samo co z Danią, jakiegoś dzikusa Australia na pewno zgarnie, można by go dać Jackowi Holderowi jednak jak dla mnie na ten moment jest po prostu słabszy od Doyla który jest do tego niedawnym mistrzem świata)
-Bellego (najlepsza średnia I ligi, niezła jazda w SON, utrzymanie liczby nacji w cyklu po wypadnięciu Słowenii)
I z piątym mam problem, myślę że ktoś z trójki Lambert/Bewley/Huckenbeck, zastanawia mnie zwłaszcza jakby poradził sobie ten ostatni (czekam na finały SON i pojedynki z konkretniejszymi rywalami). Lambert prezentował niezły poziom przez cały sezon, Bewley miał świetną końcówkę w ekstralidze. W cyklu zostaje tylko jeden szwed ale kandydatów na nowego Rickardssona póki co nie widać.
#zuzel
  • 16
@mkbva: 10 średnia wyjazdowa w lidze, nie było tragedii, wiem że to tylko I liga ale jednak przechodzi do Leszna i mocno się podciągnie sprzętowo, skoro taki Zagar mógł dostawać dzikusa tylko za to że jest słoweńcem to tym bardziej sprawdziłbym Bellego.
@mkbva: Jeżeli Discovery chce tak jak mówili otwierać się na inne kraje to właśnie Bellego może dostac dzikusa.

@TraktorTom: Wg mnie nie dostanie Huckenbeck. Kai = słaba psycha. W 2 lidze teraz mocarz ale co z tego? Jak w pierwszej już nie potrafił mocny pokazać. Brytyjczyk dostanie któryś. Chociaż nie zdziwię się jak zaskoczą jakimś amerykaninem
@TraktorTom: 10 średnia bo wypadły mu dwa wyjazdy plus brak play-offów.
W Krośnie 4 pkt w rybniku 2 w Ostrowie 3. Jedyny wyjazd jaki mu wyszedł to Gdańsk, bo Tarnowa nie ma co liczyć.
A do Leszna przechodzi dlatego, że Leszno nie jedzie o nic konkretnego, a po drugie dlatego że jest względnie tani.
@gokish: Jeśli amerykaninem to tylko Becker, też myślę że nie dadzą Huckenbeckowi ale jestem bardzo ciekawy jak by sobie poradził + jest to poszerzenie nacji na stosunkowo mocno zainteresowane żużlem Niemcy.
@TraktorTom

a patrz na to Ci nawet odpowiem bo teraz sprawdziłem

Dwa razy na swoim torze wystartował z dziką. Raz 4 punkty raz 2 :D przywoziłby chłop piękne audi często

W Sec'u tak samo bez szału jeździł za wiki 2018 – IX miejsce, 2019 – X miejsce, 2020 – XIII miejsce, 2021 – IX miejsce)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TraktorTom: Vaculik, Madsen i Doyle to imho pewniaczki.
Zostają więc dwa miejsca do obsadzenia, moje typy:
- Lambert/Bewley (mniej prawdopodobne, choć nie jest to niemożliwe), żeby liczba Brytyjczyków się zgadzała
- Huckenbeck/Smoliński (choć stawiałabym na pierwszego), żeby Niemcy mieli komu u siebie kibicować

Bellego jeszcze nie teraz, imho może za rok, jak będą rozszerzać rynek
@JezdziecMiedziany: w sumie liczby podane przez @gokish do mnie przemawiają i Huckenbecka bym odpuścił, rozszerzanie rynku to jedno ale transmisje w Eurosporcie startują już od przyszłego roku i myślę że będzie im zależało na kimś z Francji, Bellego jest lepszy od Huckenbecka i bardziej perspektywiczny od Smolińskiego (wiek+szansa rozwoju w ekstralidze).
@TraktorTom: Na pewno Madsen, Vaculik, Doyle i pewnie Lambert, Fricke też pewnie z szansami. Nasuwa się pytanie po co robić 6 miejsc, skoro i tak taki Vaculik zawsze dostanie dzikusa ze względu na kraj. Niech dadzą mu dziką karte dożywotnio albo zrobią 10 slotów, chociaż wtedy 11 zawodnik cyklu i tak dostałby dzikusa xd