Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nawet jeżeli to nie fejk wpłaty Iwonki Guskowalskiej to dowód że "fani" menela to debile i analfabeci.

@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Nie żeby coś, bo generalnie się zgadzam, ale Olgierdano, którego zdarzało Ci się zaciekle tutaj bronić, nawet jak od święta przypomni sobie o istnieniu znaków interpunkcyjnych, to za nic nie potrafi się zdecydować, gdzie powinna być spacja. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to co w donejtach pokazują "fani Menela"/Iwonka to jest nic w porównaniu do
Zwanek - >Nawet jeżeli to nie fejk wpłaty Iwonki Guskowalskiej to dowód że "fani" men...

źródło: comment_1633281765Z9nQ8Hzje6H5ZZ8bEjpnYP.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja zwyczajnie gardze tym pomiotem i każda osoba (niezależnie kim jest) która pluje na menela jest moim sojusznikiem.

@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Luz. Wielokrotnie mówiłem, że jak jakiś Mireczek "trzyma stronę" Olgierda, bo zwyczajnie ma z nim zbieżne interesy, ale jednocześnie jest świadom z kim tak naprawdę mamy do czynienia, to ja jestem z tym jak najbardziej ok*. Problem pojawia się, jak ludzie zaczynają robić sobie z niego bożka, #!$%@?ą logikę byleby go tylko
@Zwanek: Ja wiem że olo nie jest święty, swoje za uszami ma. Nie rozumiem co ma jednak do robienia filmów o menelu bycie człowiek pełnym cnót rycerskich. Jak chcesz zobaczyć człowieka nieomylnego, perfekcyjnego, sprawiedliwego i tak dalej, i tak dalej to zadzwoń do przewodniczącego BIO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Zasadniczo, to mi w całej tej sprawie bardziej niż o Olgierda, chodzi o zachowanie mirków wobec niego.
To czy samemu zachowując się jak Menel ma prawo do jego krytyki i czy w jakikolwiek sposób ujmuje to jego argumentom, o ile ich użyje, to są tematy na zupełnie osobną dyskusję :v
@pietrek16: przestancie juz z tymi spacjami kropkami wy nikogo nie wywachaliscie i nie wywachacie mnie tez szukali hoho nawet podpowiadalem im i huy osiagneli nic to nie dalo dopiero jak dodalem avatar do swojego profilu pare dni temu to wtedy szerloki holmsy z wykopu skumali takze nie chrzan mi tu ze potraficie kogos zidentyfikowac po stylu pisania