Wpis z mikrobloga

Dziewczyna poznana na koncercie w piatek. Ona z Wwa, ja z Krakowa. Spedzilismy razem prawie caly wieczor, umowilismy sie ze widzimy sie na MS w sobote, wymienilismy numeru i Ig.
W sobote juz o wiele inaczej bo nie nie bylismy wypici i moglismy normalnie ze soba rozmawiac. Wiec nie bylo czułości na start. Do czasu mojego pierwszego pocalunku bo pozniej juz trzymanie sie za rece i calowanie co jakis czas :). I tak drugi wieczor bawilismy sie i rozmawialismy ciagle ze sobą, mimo znajomych obok.
Dziewczyna jest bardzo nieśmiała i skromna, mimo tego że jest prześliczna, np. przy całowaniu było czuć, że chce ale to ja inicjowałem pocałunki. Miala wracać w niedziele do siebie.
Zapytalem czy chcialaby dalej trzymac kontakt bo mamy dobry vibe, ona że bardzo chętnie i chcialaby sie spotkac gdybym byl w Warszawie.
Powiedzialem, ze mam teraz taką sytuacje w zyciu ze nie jest dla mnie problemem jechac tam na weekend, chocby za tydzien. Ona na to ze to dosyc zobowiazujace dla niej, ze mialbym przyjezdzac do Wwa tylko zeby sie z nią spotkać. Wiec powiedzialem, ze nie chce nakładać presji i to od niej zalezy.
Pozniej oczywiscie dosyc czułe pozegnanie. Kolo poludnia napisalem jak sie czuje po wczoraj i wymienilismy po 2 SMS, bo tez odpisywala po czasie, stanęło na tym ze jest juz w pociągu.
I teraz pytanie jak to rozegrac? Mam kilka tematów do zagadania na insta ale nie wiem czy powinienem od razu dzisiaj kuć żelazo, czy wstrzymac sie zeby nie wyjsc na natręta. Kolejna sprawa - jak to rozegrac zeby sie z nią w tej Warszawie spotkac, bez nakladania presji?
#podrywajzwykopem #mirabelkopomusz #randkujzwykopem #tinder
  • 30
@JeffreyLebowski: W tym momencie gdyby nie wyszło, to wielu adeptów podrywu napisałoby: nie wygenerowałeś dość emocji. Bullsh1t. Według mnie ona już dawno wie czy jej się podobasz i czy jest realnie zainteresowana czy też nie. Pole do popisu masz tylko wtedy, jeżeli ona jeszcze z jakiegoś powodu się waha i jest w tym obszarze pomiędzy, czyli ani tak ani nie, tylko "może". Związek na odległość nie każdemu musi przypasować, musiałbyś się
J.w. ona ma chłopa ziom, w krk potrzebowała dodatkowych emocji, akurat wpadłeś jej w oko i raz, że odbebnila koncert to miała jeszcze ziomka od czułości. Możesz jeszcze z nią popisać, ale przyszły weekend to lepiej nie planuj sobie wawki.
@JeffreyLebowski: Znajdź jakieś wydarzenie w WAA - koncert/ wystawę/ cokolwiek. Napisz do niej w czwartek, że o jak się złożyło że i tak to chcesz zobaczyç, więc przy okazji możecie się spotkać bo i tak będziesz w WWA, ale jak nie chce się spotkać to też luz. Pojedź do WWA nawet jak odmówi, nie rób tego ze względu na nią, to nie jest sexi. Baw się tam dobrze no matter what
@JeffreyLebowski: Faktycznie brzmi jakby była nieprzystępna i po prostu zaszalała. Ktoś wyżej dobrze napisał, dziewczyna od razu wie czy jej się podobasz czy nie i może to nie jest kwestia Ciebie czy nawet tego, że ma faceta tylko odległości. Mój narzeczony był bardzo natrętny wobec mnie i tylko dlatego się nam udało ale sama przez cały ten czas na odległość mówiłam czasem że to nie ma sensu i sprawia mi ogromny
@Dylanek666: @bzykacz: @ichbeen: @Przegwin: @MatiKosa: @WieslawPaleta @Ayano @daddyissues_: @mrRay: @tinder_project: @combatcode: @zielonestopylucyfera:
Wczoraj gdy zapytalem czy wrocila bezpiecznie odpisala mi ze tak bez zadnych przygod
Odpisalem jej rano i cos tam zagadalem na temat ksiazki o ktorej mi mowila ale do czasu awarii widzialem ze nie odczytała
Znajomi, którzy byli naocznymi swiadkami jak spedzalismy czas mowia zebym "luzowal majty" bo mogla nie
@JeffreyLebowski: jeśli coś Ci mogę doradzić to musisz dążyć do największej ilości spotkań face to face. Pisanie wpędza we friendzone i sprawia, że stajesz się komunikatorem dla niej. Coś, co normiki nazywają miłością to z perspektywy biologicznej uzaleznienie się od feromonów, które produkuje druga osoba. Jak chcesz, żeby się laska od nich uzależniła to musi Cię po prostu mieć blisko siebie. Proponuj spotkanie. Jeżeli się boisz odrzucenia to powiedz, że będziesz
@JeffreyLebowski: jeżeli twój wypad do wawy miałby być narzucaniem się, to nic z tego nie będzie. Imo ona chce się z spotkać, ale nie chce ci narzucać wyjazdu i jesteście w takim limbo
@JeffreyLebowski: takie robienie z niej centrum Twojego świata zwyczajnie nie jest sexi, zadbaj o siebie - w sensie o intensywność własnego życia. Nie ukrywaj przed nią że Ci zależy, ale też nie osaczaj jej tak sobą, jak się spotkacie w weekend to ta wymiana smsków i tak nie będzie miała znaczenia, a to że będzie miała szansę o Tobie myśleć gdy nie będziesz do niej tak namiętnie pisał da szansę na