Wpis z mikrobloga

Tusk i kotłowania was załatwią jeszcze lepiej niż pis to zrobił, jeszcze nie zaczęli rządzić a już:
- Rozpętali aferę wiatrakową ( w końcu ktoś musi ratować niemieckiego siemensa)
- Złamali pierwsze obietnice wyborcze (hehe bo wiadomo że 60 tyś kwoty wolnej to tylko obietnica nie do spełnienia)
- KPO oznacza tylko tyle że będziemy płacić kilka kolejnych podatków za samnochody, ogrzewanie domów i mieszkań itp
- Uchwalenie SCT w Warszawie i Krakowie w skandalicznych okolicznościach rękoma polityków PO

Cieszycie się że lewactwo doszło do władzy bo szymek robi show w sejmie a zaraz będzie płacz jak nie będzie co do gara włożyć.
A tymczasem jedyna wolnościowa partia ma tylko 6% poparcia bo nie pozwala się skrobać julkom i jest przeciwna lgbt. Dajcie się polakom rządzić to sami się wykończą, ehh co za durny naród.

#bekazpisu #bekazpo #sejm #konfederacja #warszawa #bekazlewactwa #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Viado: @jankes83 @Cubaza Mi się najbardziej podoba to że nowy rząd, że wszystkich możliwych rzeczy do naprawienia po pisowcach wziął się za jakąś ustawę wiatrakową z której teraz i tak się wycofują. Czy polska gospodarka jest w tak zajebistej kondycji, że nie ma ważniejszych rzeczy do zrobienia? Już nawet wycofanie zakazu handlu w niedziele przyniosłoby więcej pożytku zwykłym ludziom....
  • Odpowiedz
Tusk i kotłowania was załatwią jeszcze lepiej niż pis to zrobił


@Viado: Tak, tak, i jeszcze będziemy płakać za Jarkiem i Matim i prosić żeby wrócili. Narracja wałkowana od października xD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Czyli mówisz ze mając aktualnie najdroższy prąd w Europie, to nie jest najważniejsza rzecz w polskiej gospodarce?? Ten zakaz handlu też mam nadzieje że jak najszybciej zdejmą.
  • Odpowiedz
@Wasky: Skoro jest najważniejszą rzeczą to czemu się z niej wycofali?

Osobiście uważam, że wiatraki to #!$%@? wała i powinniśmy budować od #!$%@? atomówek, które zapewniają stabilność sieci czy jest wiatr czy nie ma, czy jest słońce czy nie.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: A wiesz ile lat buduje się elektrownie atomową?? czy tak tylko piszesz byle pisać?? pis przez 8 lat nic nie wybudował, a tu trzeba działać szybko.

  • Odpowiedz
@Viado: w sumie to w polityce najgorsza opcja jest nie dosc ze wybieranie tych zlodzei to jeszcze nastepnych grup z coraz wiekszym przywilejem
nie uderzysz kobiety
nie uderzysz niepelnosprawnego
nie uderzysz muszyna

i w takim wypadku jesli jakas glupia ustawa przejdzie to wystarczy ze wyjdzie p0lka i powie ze przez pomylke zaglosowala bo jest "kobjetom, niepelnosprawna, czarnom" XD i ch pozamiatane, polactwo trze dupami z bolu ale przeciez kobity na taczce nie wywieziesz z sejmu, musi tam siedziec 5
  • Odpowiedz
bo nie pozwala się skrobać julkom i jest przeciwna lgbt. Dajcie się polakom rządzić to sami się wykończą, ehh co za durny naród.


@Viado: no to może niech się odwali od kobiet i lgbt i skupi się na tym co najważniejsze
  • Odpowiedz
@Viado: Fajnie, ale od nich się oczekuje że kaczka zostanie rozstrzelana a pinokio spalony w piecu. Jak to się dokona, dopiero wtedy można się przejmować co faktycznie obiecali. Ty sobie nie wyobrażaj że kogoś tu obchodzi cokolwiek innego niż zniszczenie pisowców
  • Odpowiedz
ale odniesiesz się do reszty prawda? PRAWDA?....XDDDD


@VrubeL: PRAWDA przygłupku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Złamali pierwsze obietnice wyborcze (hehe bo wiadomo że 60 tyś kwoty wolnej to
  • Odpowiedz
to może najpierw powinni pushować budowę atomówek żeby się procesowało w tle?


@Chris_Karczynski: ja #!$%@? xD naprawdę musisz chyba mieć zerowe doświadczenie w pracy i zarządzaniu zespołem większym niż trójka ludzi

Ciekawostka: z 460 osobami + sztabem specjalistów i innych smrodziarzy, można robić nawet kilka rzeczy jednocześnie.
Nie wiem czy wiesz, ale 50, 80, 100, 200 stron ustawy nie pisze się na kolanie w dwa dni, a takie rzeczy jak atom czy ustawy budżetowe to wymagają trochę więcej pomyślunku niż "zmieniamy kolor ścian sejmu
  • Odpowiedz