Wpis z mikrobloga

Pizza z Rebeliant-Restaurants na Dąbiu. Jakimś cudem ta buda ma na pyszne i na google 4 gwiazdki. Dałem za to 42zł xD Sosu ani sera tu prawie nie ma, suche ciasto maźnięte sosem z kilkoma plasterkami jakiejś szynki z kurczaka i dosłownie siedmioma małymi kawałkami ananasa xD

Kiedyś tam jeszcze zamówiłem burgera, wyglądał jak takie typowe gówno z dworca za 5zł, hamburger z marketu 5zł za 6 sztuk, bułka też jakieś dziadostwo podgrzane na grillu jak jakiś tost, pewnie stare te bułki to grzeją, żeby były chrupiące xD
Tylko, że ten burger u nich kosztował ponad 20zł.

Zdecydowanie nie polecam, dziwię się że to coś jeszcze nie zbankrutowało.
#szczecin
krucjan - Pizza z Rebeliant-Restaurants na Dąbiu. Jakimś cudem ta buda ma na pyszne i...

źródło: comment_163327789963CwiPcWkqEZxkNYIg4GAl.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@drakan8: zaryzykowałem, tego burgera zamawiałem z półtorej roku temu, ale był tak #!$%@?, że pamiętam go do dziś xD Od tamtej pory powiedziałem że nigdy z tamtąd nie zamówię, ale jakoś dzisiaj się skusiłem sprawdzić pizze, bo praktycznie wszystkie już mi się przejadły na osiedlu, myślałem, że pizza będzie przynajmniej średnia...
  • Odpowiedz
@krucjan: Ta knajpa była jeszcze jakieś 3-4 lata temu spoko, zaraz po zmianie branży z chinskiej, potem albo kucharz zrobił quit albo nie wiem szefo na składnikach oszczędza i pod względem dna nawet marco polo przebijają xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bartiprog no i elo, pamiętam jak zawiedziony byłem jak ta pizzę zamawiałem, taką miałem ochotę coś zjeść a dostałem to, jeszcze szmalu przed wpłata miałem nie za wiele, więc długo podejmowałem ta decyzję.
Jestem bardzo usatysfakcjonowany, że się zwijają, dzięki za info miras.
  • Odpowiedz