Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077
Kurde, rok temu złożyłem kompa pod tą grę, sprawdzam co jakiś czas czy jest lepiej, ale z tego co wciąż piszecie na tagu to jest dość słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jest jakaś lista, na którą mógłbym się zapisać żeby mnie zawołano jak już to w miarę ogarną? Czy może lepiej poczekać na jakąś dobrą promkę i ograć mimo problemów technicznych bo dobrze nigdy nie będzie?

  • 7
Słabo to na Piece of Shit 4 jest, bo to gówniany sprzęt. Na PC nie ma problemów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wykopowicz_ka: o tu np jest przykład braku problemów:
https://www.wykop.pl/wpis/60803927/podnoszenie-trupow-po-ostatniej-latce-to-ryzykowny/

@Stashqo: jeżeli składałeś kompa specjalnie pod cyberpunka i spodziewasz się po nim tego co było zapowiadane przez cdpr to będziesz w dalszym ciągu zawiedziony. To nie jest tak, że to beznadziejna gra. Gdyby redzi siedzieli cicho
Czy jest jakaś lista, na którą mógłbym się zapisać żeby mnie zawołano jak już to w miarę ogarną?


@Stashqo: jestem w takiej samej sytuacji jak ty i patrząc na to w jakim tempie wychodzą usprawnienia do tej gry to poczekasz sobie jeszcze z minimum rok. Ja osobiście się nastawiłem już na kupno wersji GOTY ze wszystkimi DLC i patchami jak będzie kosztować max 30 zł, czyli pewnie za 1-2 lat.
@Stashqo: Może poczekaj na pierwsze DLC. Inna sprawa że na PC ta gra działa zdaje się nienajgorzej i ciężko uwierzyć że bedzie lepiej niż było. Ma wyjść jeszcze wersja next-gen ale podejrzewam że tutaj zmiany będą dotyczyć głównie konsol.
@Stashqo: Wersja PC od dnia 0 była znośna. Dla PC głównie co poprawiali to jakieś tam drobnice w zadaniach ( coś tam się zacięło, coś zaklinowało ) Idealnie nie jest, i nigdy nie będzie ( wszak nie ma gry idealnej ), bardziej niż problemy techniczne może nie pasować styl gry - dużo osób pomyliło grę z drugim GTA, a CP jest ARPG co zupełnie zmienia styl gry np. walk.