Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 904
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow

Na polskim twitterku wśród znanych symetrystów pokroju Stanowskiego trwa zażarta dyskusja, na temat wypowiedzi Ziemkiewicza w przestrzeni publicznej.

Nie śledzą na bieżąco działalności #riserczziemkiewiczowski i biedaki głowią się nad tym, czemu UK nałożyło zakaz wjazdu dla tego prawicowego inteligentna.

No cóż, warto więc w tym momencie zrobić nitkę najlepszy wypowiedzi Rafała.
N.....t - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow

Na polskim twitterku wśród znanych syme...

źródło: comment_1633252107gCwtglbvh10QPPwB80sT1m.jpg

Pobierz
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: W sensie widzisz co ten #!$%@? pisze?

A bo on jeden? Co z tego. Każdy może pisać i... jak to mówi znany mem, przed wynalezieniem internetu tylko rodzina widziała żeś głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten człowiek jest potencjalnie niebezpieczny

Nom, w końcu ma długą historię przemocy i organizowania zamachów w Polsce, nie? Wiadomo, każdy stary dzban z piwnym bębnem co #!$%@? jakieś kocopoły to potencjalny
@niepopularna_opinia: Dokładnie. Trzecia wojna światowa nigdy nie będzie wyglądać jak dwie poprzednie bo oprócz blokowania kanałów wymiany i rujnowania gospodarki, to przede wszystkim mocna destabilizacja społeczeństwa, która właśnie opiera się na takich propagandystach podjudzających prostaków. Dzięki temu wygrywa się wybory i można zaczynać rozmontowywanie państwa od środka bez konieczności używania broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenTypZez:

@szpongiel: Ziemkiewicz pisał o kilku różnych grupach ludzi, że chciałby do nich strzelać.

No i? Do ilu już strzelał?

Czy ja sugerowałem, że mam takie plany?

A on ma? Powinno się strzelać =\= będę strzelał.

Weź lepiej powiedz, czemu julek z Twittera, które postują #killallmen na granicy nie zatrzymują. Przecież to to samo.

No i jeszcze raz. Ci co naprawdę strzelają, nie piszą o tym najpierw w internecie, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenTypZez:

Poważnie? To mamy czekać dopiero, aż coś odwali, nie można przeciwdziałać? xD

To co zrobiliśmy w tej sprawie (tu w Polsce)? Bo mnie się zdaje, że właśnie "czekamy"

On jest niebezpiecznym propagandystą.

Propagandystą być może. Niebezpiecznym tyle co stary jamnik.

Prawdopodobnie sam nigdy nie chwyciłby za pistolet, ale inspiruje takich, co to zrobią.

I na pewno akurat ich zainspiruje odwożąc córkę do Oxfordu

Z resztą tutaj ewidentnie złamał prawo

To