Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1060
Poszukuję sobie pracy i znalazłam ogłoszenie o pracę w hotelu. Podana została tylko ulica. Sprawdzam, a na tej ulicy jest kilka hoteli. No to pytam się jaki jest dokładny adres albo nazwa hotelu (żeby sobie obczaić). No i tak...
Wieszałabym za jaja takich Januszy (ʘʘ)
#praca #januszebiznesu
White_Magpie - Poszukuję sobie pracy i znalazłam ogłoszenie o pracę w hotelu. Podana ...

źródło: comment_16332417671BeprfkXMPDccHLFgFCrO7.jpg

Pobierz
  • 81
@White_Magpie: Ci ludzie dający te ogłoszenia to naprawdę czasem chyba maja cos nie tak z głową, curiculum vitae, przebieg życia to wymagano kiedys gdy ktos zjawiał sie w miescie znikąd i aspirował na wyższe stanowisko, chciano mieć jakies dane do sprawdzenia gościa przed daniem mu ważnej funkcji, teraz w dzisiejszych czasach całe to absurdum z cybi powinno odejść w niepamięć starych czasów ale nie, oczywiście, że nie to jest forma poniżenia
@White_Magpie: Wyobraź sobie, że mi ostatnio na spotkanie kazali przynieść wydrukowane cv, ok przyniosłem ale jak je sobie wczesniej redagowałem pod ta firme to nie wiem co mnie podkusiło napisałem j. angielski średni, techniczny dobry i co? gośc na wstępie gadał po angielsku i od razu mi wytłumaczył, że moje srednio to tylko tak mi sie wydaje bo on ma prawdziwe średnie ze zdanym B2, praca w której praktycznie język obcy
  • 177
@White_Magpie kiedyś byłem kierownikiem w dużej sieci sklepów i po 2,5 roku przyszedł czas na zmiane, szukałem pracy na podobnym stanowisku w tej samej branży tyle że u konkurencji, no i udało mi się po wysłaniu cybi zostać zaproszonym na rozmowę na której miła Pani zadawała mi pytania, aż do momentu gdy zadała następujące pytanie : "co jest dla Pana największą motywacją w pracy?" - odpowiedziałem pieniądze, na co Pani z rekrutacji