Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Ja muszę to samo zrobić. Najgorsze jest, że naprawdę nie mam pojęcia gdzie jest ta gra :/

Na dodatek tak bardzo irytuje mnie to pudełko z BF2142 które leży 20 cm od lapka, a nie mogę pograć :/
@ZmutowanaFrytkownica: No ja miałem chyba z 10 kont w BF2 :P

Kiedyś często zmieniałem nicki, meile i tak wychodziło. Nie przeszkadzało mi to zbytnio. Noo, przy pierwszym koncie było dotkliwe bo miałem prawie wszystko odblokowane, ale później grałem krótko.

A TERAZ KUFA CO? #!$%@? EA i ich zasrany pomysł z zabezpieczeniem BF 2142.
@Royalowy: Jak możesz powiedzieć że bf4 ssie pałę skoro premiera gry jest 31.10? Beta to beta a nie demo które przedstawia cześć gotowego już produktu. Jakbym miał osądzać gry po betach to bf3 bym nigdy nie kupił bo bf3 beta miała mnóstwo problemów i bugów.
@Navrazz: Nie czepiam się bugów czy tragicznej optymalizacji ale tego że aktualnie niczym nie zachwyca jak na grę z całkiem nowym numerkiem... autentycznie BF3 na samym początku prezentował się o niebo lepiej, zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie napawa mnie to optymizmem.
@Royalowy: No chyba że tak. Dla mnie bf4 będzie miał to co powinna mieć trójeczka ;/ Na mapie z bety levolution nie zachwyca. Nic nie mogę powiedzieć o commander mode bo nie można było go testować. Spectator i battlerecorder powinny być we wcześniejszych częściach. No ale bf3 od strony esportowej to straszna kiła ;/ Własnie dzięki spectatorowi mam nadzieję że się to poprawi bo klanowa gra to jest coś co lubię