Wpis z mikrobloga

Czy spotkał się ktoś z atakami psychozy po zwykłej marihuanie? Tylko nie róbcie sobie jaj tak jak moi koledzy. Serio mogę mieć jakieś ukryte predyspozycje do ciężkich chorób psychicznych. Mam lvl 23 i palić zacząłem w wieku 17 lat, ale szybko zaniechałem bo jak w kratkę raz czułem normalną fazę, a raz jakby takiego bad tripa który nie był w istocie bad tripem, ale nigdy wcześniej takiego czegoś nie doświadczyłem. Siedziałem np z kolegami na ławce i kolory zlewały mi się w jedno, miałem zaburzoną percepcje i czułem jakby głowa miała mi eksplodować od środka i łapałem się za głowę trzęsąc się gdzie nikt z moich kolegów nie miał czegoś podobnego, a paliliśmy to samo. Potem po zaprzestaniu palenia taki atak złapał mnie z 6 razy w ciągu następnych 2 lat na trzezwo. Do tego psychiatra stwierdził mi zaburzenia lękowe + czuję tak jakby mój zmysł dotyku nie był taki sam, ciężko to opisać, ale jakby układ nerwowy miał trochę popalone styki. xD Co o takim czymś myślicie?

#narkotykizawszespoko #psychiatria #marihuana
  • 12
@chlopak_z_blokow: Koledzy dzisiaj są, jutro ich nie ma. Bierz/pal to co sprawia ci przyjemność a nie to co koledzy biorą. Nie ma co na siłę jarać skoro widzisz jak to na ciebie działa, dodatkowo miałeś stwierdzone jakieś problemy psychiczne u psychiatry, a marihuana wiemy dobrze jak działa na psychikę osób z problemami, to tylko głupia używka, nie warto ryzykować dla niej zrytej bani i wykrzywionej mordy po krzywych jazdach.
@chlopak_z_blokow: u mnie większość razy jak paliłem to dobrze na mnie działało, miałem tylko 3 BT w życiu.
Pierwszy gruby był bo spaliłem pół gieta solo, mega szok to był dla mnie i pewnie się to trochę na mnie odbiło, do szpitala pojechałem taki byłem poryty xD Drugi już łagodniejszy bo z ziomkiem który mnie uspokajał, przeszliśmy się i po jakoś 3h mi minęło. Ostatnio do snu z lufki bardzo delikatnie