Wpis z mikrobloga

Równo DWADZIEŚCIA LAT TEMU wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Scrubs" znanego u nas dzięki nieoczywistemu tłumaczeniu jako "Hoży doktorzy". Dokładnie 2 października 2001 roku doktor John Dorian sprowadził na siebie gniew bogów psując jedne z drzwi w szpitalu "Świętego serca". I który to gniew nękał go przez 8 wspaniałych sezonów.

Jeżeli uznamy, że 9 sezon nigdy nie istniał, to świętujemy dzisiaj rocznicę najlepszego serialu komediowego XXI wieku. I jednego z najlepszych bez podziałów na kategorie.

#scrubs #seriale
Pobierz
źródło: comment_1633166511c8xG665WkcgBs6PIM6yezP.jpg
  • 67
@cieplok Subtitle Edit. Wybieram synchronizację na podstawie innych napisów, potem plik z odcinkiem (bo zawierają już dopasowane angielskie) i ustawiam kilka punktów. W tym wypadku to wystarcza, ale program ma dużo więcej funkcji. Jak trzeba tylko zmienić FPS lub przesunąć w czasie, to robię bezpośrednio w PotPlayerze, w którym oglądam.
@trzezwy_brat: Absolutnie się zgadzam z drugą częścią Twojej wypowiedzi. Z pierwszą już nie. Prostota i absurd to jaś fasola. A robienie z widza idioty to głupota i prymitywność. Ale każdy lubi co innego. Ja np. jestem za prosty i za głupi, żeby słuchać czajkowskiego, czy czytać Dostojewskiego. A jaram się Marvelem. :)
@FanaticoRosso1910
Jako dodatek powiem, że to jest chyba najbardziej zbliżony serial do rzeczywistości jeśli chodzi o pracę w szpitalu. Oczywiście tutaj jest to podane w bardziej lekkostrawny sposób, ale problemy są dokładnie takie same. Nie licząc wielkości ubezpieczenia... bo na szczęście tym w Polsce nie musimy się martwić.
Jak oglądałem chirurgów (harlekin...) albo NewAmsterdam (nierealna fikcja) czy nawet Dr House 'a (medycznie okej, ale też nierealistyczny) to śmiać mi się chciało, że