Wpis z mikrobloga

Pograłem chwile w betę nowego Halo i absolutnie nie rozumiem fenomenu tej gry. Kolejna futurystyczna strzelanka nie różniąca się niczym szczególnym od innych. Taki CS w przyszłości tylko z większym nieporządkiem w rozgrywce. Graficznie tez moim zdaniem się szczególnie nie wyróżnia. A nie powiem, nawet czekałem na ten tytuł bo wcześniej w żadne Halo nie grałem, a na materiałach ciekawiej wyglądało.

#xbox #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Niss wiadomo, że nie jest to coś superemocjonującego, jednak jakoś całą otoczka tej gry mi się podoba. Niestety, dużym minusem jest długi ttk, ale większość rzeczy wg mnie na plus
  • Odpowiedz
@Niss: hej, nie odbierz tego jako ataku czy coś w tym stylu - ale z pewnymi argumentami powyżej się po prostu nie zgadzam.

Kolejna futurystyczna strzelanka nie różniąca się niczym szczególnym od innych.


Ile obecnie na rynku jest futurystycznych FPSów, które mają single i multi? Doom, Titanfall? Ten pierwszy dla mnie zbyt platformowy, nie czuję tego. Drugi? Zapewne pogrzebany kosztem Apex. Zostaje mi Halo, ostatnia część wydana została 6 lat temu. Nie nazwałbym tego kłopotem
Poroniec - @Niss: hej, nie odbierz tego jako ataku czy coś w tym stylu - ale z pewnym...

źródło: comment_1633178198y151Mt1DwS7ePshl4UbKwR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz