Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@KotBojowy: pola do dyskusji na temat aktualizacji może i nie ma, ale telefon z 2013? Bateria pewnie gówno trzyma, obudowa i ekran porysowane, chyba że ktoś nosi go w jakiejś zbroi. No i za cenę iphona można kupić ze 3 telefony z andkiem służące do tego samego, chyba że ktoś się brandzluje tym, że coś się odpala milisekundy dłużej i "ekosystem #!$%@?" ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: tag Xiaomi dlatego, że piszę to z Xiaomi, żeby nie było że jestem fanbojem. Do tego to jedne z najpopularniejszych telefonów w Polsce i temat aktualizacji ich również dotyczy Po to są tagi, żeby ich używać.
Temat aktualizacji dotyczy również Xiaomi i jest to w nich spartaczone.
@JackDaniels: śmiga bardzo fajnie i jest w doskonałym stanie. Bateria trzyma ze spokojem cały dzień normalnego użytkowania.
@JackDaniels: Pokaz mi tel na androidzie z 2013 roku, który dzisiaj działa bez czkawki… telefony z tamtego czasu na andku w tym budżecie to czkawkiwaly po pol roku. Dodatkowo teraz 5s to jakieś 300zl, wiec nie dostaniesz nic na andku w tej cenie w nawet 40% porównywalnie wydajnościowo. Co do rys to nie wiem jak użytkujesz tel, moi znajomi maja 5s, 6s i ekrany w świetnym stanie, ale to trzeba szanować
@KotBojowy: A ile jest niby pamięci wewnętrznej w tym telefonie z 2013 roku? Bo jeśli 16 GB to chyba musiałeś wszystko usunąć z tego telefonu żeby ta aktualizacja w ogóle mogła się pobrać w całości i zainstalować. A jeśli na telefonie z tym #!$%@? systemem nie ma wystarczająco dużo miejsca żeby aktualizacja pobrała się w całości to pobierze się tyle ile się zmieści i zostaje jakieś 200 MB na resztę rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czuczupikczu: ty, ale mamy 2021, czemu mam się wracać do 2013? A za używane telefony podziękuję, za dużo pułapek i kombinacji poprzednich właścicieli. Ekran - racja, szkło ratuje sytuację, ale obudowa? Nie nosisz chyba telefonu w gumowym kondonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)