Wpis z mikrobloga

@robert5502: Jakby tak jednak spojrzeć z drugiej strony, to faktycznie Zachód podupada moralnie. Eutanazja, seks bez ograniczeń, narkotyki, bezpośredniość, kłótliwość, brak szacunku względem siebie, czyli taka wulgarność ludzi. Możnaby jeszcze wymieniać. To nie są nowości, a zwykłe stwierdzenie przez nią faktu który widać od dawna. Nie ulega to wątpliwości, że ona nieco przesadza (a nawet bardzo, bo to w końcu Kryśka co kulturą w Sejmie nie grzeszy i na wszystko patrzy
Jakby tak jednak spojrzeć z drugiej strony, to faktycznie Zachód podupada moralnie. Eutanazja, seks bez ograniczeń, narkotyki, bezpośredniość, kłótliwość, brak szacunku względem siebie, czyli taka wulgarność ludzi. Możnaby jeszcze wymieniać. To nie są nowości, a zwykłe stwierdzenie przez nią faktu który widać od dawna. Nie ulega to wątpliwości, że ona nieco przesadza (a nawet bardzo, bo to w końcu Kryśka co kulturą w Sejmie nie grzeszy i na wszystko patrzy przez pryzmat
No właśnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Xing77: nie widzę w tym nic złego, chociaż szczerze mówiąc, dobrego też zbyt wiele nie ma. Ale jeżeli osoba pełnoletnia ma ochotę świadczyć usługi sexualne (i ważne- nikt jej do tego nie zmusza) niech tak zarabia. Nikt nie ma jej prawa zakazywać, tego co zamierza zrobić ze swoją pupą, ręką czy nogą. Tak więc jestem za legalizacja prostytucji.
Oczywiście wiem, w
@robert5502: Wulgarność ludzi XD jakoby upadek zachodu i mówi to typ z Polski
Niech mnie kule biją XD XD
Tyś był kiedyś za granicą albo znasz kogoś kto był? Nie wiem, byłeś kiedyś w jakimś większym mieście gdzie są turyści? Rozmawiałeś z jakimś?

Bezpośredniość? XD
Reszta to nie moralność tylko zakuty polsko katolicki łeb który nie pozwala Ci na podejmowanie swobodnych decyzji
nie widzę w tym nic złego

@robert5502: Jeśli poważnie nie widzisz nic złego w stygmatyzacji społecznej i praktycznie zniszczeniem własnej godności osobistej, to albo jesteś ślepy albo głupi.
W niektórych krajach prostytucja jest legalna


@robert5502: No i to też nie jest do końca dobre rozwiązanie- w Polsce nie jest penalizowana i jak najbardziej są prostytutki, a brak legalizacji sutenerstwa to przez doświadczenia m.in. Niemiec, gdzie branża pomimo pełnej legalizacji nie stała się cywilizowana i nadal jest w rękach mafii, nadal jest handel ludźmi, gwałty etc.
Eutanazja,


@Xing77: Serio uważasz, że jeśli ktoś leży bez możliwości poruszania się, znosząc niewyobrażalny dla ciebie ból, ledwo kontaktując z otoczeniem bez rokowań na poprawę to nie ma prawa do eutanazji na własne życzenie? I ty chcesz innych uczyć moralności?

seks bez ograniczeń,


Ciekawe, według statystyk które widziałem tylko UK z państw zachodnich ma większy % nastoletnich matek niż Polska ¯\_(ツ)_/¯

narkotyki,


Wyjedź kiedyś na zachód i spotkaj się z polską
@szypkodawejplusa:

Serio uważasz, że jeśli ktoś leży bez możliwości poruszania się, znosząc niewyobrażalny dla ciebie ból, ledwo kontaktując z otoczeniem bez rokowań na poprawę to nie ma prawa do eutanazji na własne życzenie? I ty chcesz innych uczyć moralności?


1. Nie ma.
2. Każdy człowiek ma prawo żyć, a eutanazja to żadne rozwiązanie.
3. Tak. Bo bardziej moralnym jest żyć niż nie żyć.

Ciekawe, według statystyk które widziałem tylko UK z