Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, chcę kupić słuchawki Bose quietcomfort earbuds, ale czytałem ostatnio że dźwięk jaki oferują jest tylko "ok", a to trochę mało jak na 1200zl. Czy jest tu jakiś posiadacz tychże słuchawek i mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji?
#audio #audioboners #sluchawki #technologie
  • 6
@wux0rs nie znam się ale pewnie łatwiej będzie jak określisz: co jest źródłem muzyki/do czego podłączysz słuchawki, z czego słuchasz muzyki - streaming i jaki czy pliki i jakie?
via Android
  • 0
a no bo ja właśnie chce bezprzewodowe pchełki z anc :D zastanawia mnie po prostu czy ten "dźwięk ok" to tylko z perspektywy rasowego audiofila, czy serio tak jest. Ja mam dźwięk "ok" aktualnie w moich JBL reflect mini 2 za 80 euro, więc jeżeli między nimi a bose nie ma zauważalnej różnicy w jakości dźwięku na korzyść tych nowych, to szkoda mi pieniędzy
@wux0rs: Zerknij na Bowersy PI7. Sparujesz to z Tidalem HiFi i będziesz miał jakość o klasę lepszą (ale tez za jakieś 400 zł wiecej). Nie słuchałem niestety jeszcze, ale recenzje są świetne (jeśli chodzi o audio, bo z połączeniami telefonicznymi radzą sobie ponoć słabo). Sam się do nich przymierzam, ale za dużo ostatnio wydałem na winyle :)