Wpis z mikrobloga

@su1ik zajebiscie się chodzi a jeszcze lepiej się patrzyło z okna na te kolejki w deszczu po eksperyment xD nie ma to jak stać 8h w kolejce na dworze żeby stać się królikiem doświadczalnym :) btw. Stworzyciele eksperymentów biorą już na siebie te nopy czy dalej za efekty uboczne winni są ci co dobrowolnie to przyjęli. Aaaaa przed daweczką lekarz ci mówił o skutkach ubocznych? Czy tylko podpisałeś deklarację że dobrowolnie sie
  • Odpowiedz
@su1ik co to znaczy? Kto się zesrał?? Ja sram regularnie dziękuję. A ty jak tam wariacie problemy z kiszka stolcowa po eksperymencie? Fajnie jak was dupka piecze że was rząd w #!$%@? zrobił. Obiecał wam tak wiele a dał tak niewiele xD
  • Odpowiedz
Odpowiedź do oddzielnego wątku w którym się zesrałeś, pewnie kiedyś wyjaśniałem Twoje bzdury więc masz mnie na czarno, co jeszcze dodaje uroku do Twojego postu w którym placzesz ze ktos Cię dał na czarno.

Szczepionka 0,1% ryzyka, Covid 20%


@GrammarNazi: klasyczny błąd logiczny. Nie chce mi się weryfikować Twoich liczb ale liczysz że 20% zakażonych covidem ma jakies powiklania. Szacuje się ze wykrywamy 10% przypadków które faktycznie grasują gdyż pozostali przechodzą
  • Odpowiedz
Dalej mam mniejsze szansę na zakrzep po szczepionce, mając mniej niz 29 lat i dobre BMI?


@YodaMonster: Tak, przecież nawet sam to napisałeś, 0.1% < 2%. Poza tym zakrzepica to nie jedyne powikłanie po covid, są tez i poważniejsze. Szczepionka to mniejsze ryzyko, poza tym skoro piszesz, ze nie każdy zachoruje na covid wiec ryzyko mniejsze to dlaczego nie napiszesz, ze nie każdy był szczepiony Astra? Wtedy już do tezy nie
  • Odpowiedz
@yggdrasil: i zakrzepica to jedyne powikłanie po szczepionce? Co do 0,1% to na wstępie zaznaczyłem ze nie weryfikuję tych liczb tylko zwracam uwagę na błędna metodologię porównania. Dodatkowo czytaj do końca bo porównanie 0,1% z 2% to wierzchołek góry lodowej, nie uwzględniający tego ze szczepionrk będzie z 10 dawek albo więcej.
  • Odpowiedz