Wpis z mikrobloga

Czy da się podejrzeć części jakie się dodało z Bricks&Pieces do koszyka w S@H? Bo dodałem kilka kolejnych i widzę, że w sumie zastąpiły, te co wcześniej dodałem
#lego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salvador94: Jak chcesz edytować zawartość bricks & pieces to musisz wejść w główny koszyk https://www.lego.com/pl-pl/cart i kliknąć EDIT na pozycji - przynajmniej do niedawna był tam taki przycisk, teraz sprawdziłem i go nie ma i link w pozycji koszyka przekierowuje do czystego bricks and pieces - widocznie znowu coś s---------i z tym sklepem.
  • Odpowiedz
@salvador94: @salvador94: W sumie sprawdziłem w prywatnym oknie i Edit się pojawia przy pozycji, więc najlepiej przed zakupami wyczyścić pliki cookies, zalogować się jeszcze raz, zaakceptować WSZYSTKIE pliki cookies jak pojawi się komunikat i zamówić od zera.

Często coś się zmienia na tej stronie lego. com i ciasteczka są niekompatybilne - jak miałeś coś od dłuższego czasu w koszyku to może się coś gdzieś w-----ć nie wiadomo dlaczego.
CCCCC - @salvador94: @salvador94: W sumie sprawdziłem w prywatnym oknie i Edit się po...

źródło: comment_1633161863g28O0U0BqCwZKoPMYx6xiG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz