Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie "fakty tvn" taka sama propaganda, no może mniejsza, jak w tvpis. Obie stacje bym zlikwidował. Za propagandę. Aberacja życia. Masakra. Jedni srają na drugich i vice versa.
#neuropa #4konserwy
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: tak, Polsat obiektywny i prywatny, bez żadnych powiązań z władzą, szczególnie od czasów kiedy pierwszy polski oligarcha Solorz zaczął robić Partii dobrze żeby dostać jakieś koncesje. Kiedy szefową wiadomości zrobił miłośniczkę Kaczyńskiego i psiapsiółę Kurskich Dorotę Gawryluk. Bardzo obiektywna stacja, o pisowskich wałach najlepiej wcale albo jednym zdaniem a w programach publicystycznych dyskusje tak ustawione żeby walić w opozycję i promować pisowskie "wartości".
I tak, jest to propaganda w
  • Odpowiedz
  • 1
@wojtek_bez_portek Nie nie nie. Nie zgodzę się co do Twojej tezy. Po pierwsze przyznajesz mi rację, a za chwilę wychwalasz jedną z tv. Dajesz przykłady na mniejsze zło. Otóż. Ja w swoim pierwszym wpisie stwierdziłem, że obie stacje są g---o warte. Zdania nie zmienię. Czym Olejnik różni się od "pisora" wiesz o kim mówię?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niggalke: Gościu. Moje wpisy niedotyczące polityki nie powinny cię obchodzić, to nie jest przedmiot dyskusji. Jesteś wyjątkowo mierny, bo wykorzystujesz je żeby mi dowalić, co oznacza, że nie masz żadnych argumentów w rozmowie w temacie, którego dotyczy wpis. I w każdym w temacie polityki, jedyne czym możesz się zasłaniać, to wygrzebywaniem moich wysrywów na inne tematy. To świadczy o twoim poziomie. O mnie się nie martw - Ja sobie daje
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: serio na wytknięcie prawdy (którą zresztą zaraz pod moim komentarzem sam potwierdziłeś xD) jedyne co masz do powiedzenia to a za peło? Ja ci powiem jak było a za peło - było normalnie. TVP sobie biła regularnie w rząd i nikomu to nie wadziło a o szantażowaniu mediów prywatnych - albo walicie propagandę albo psujemy wam biznes - nikt nawet nie myślał.
Dobrze wiesz jaka jest prawda wielce symetryczny
  • Odpowiedz
  • 2
@Marek1991 Podobno jestem jednym z nich. Jeżeli uważasz, że Donaldu Tusku reprezentuje interesy Niemiec. To ja bardzo Cię proszę. Nie oznaczaj mnie nigdy więcej i "ić" sobie swoją drogą. Na szurie - niestety nie mam czasu. Pozdrawiam. Shalom
  • Odpowiedz
@Niggalke: XD

urabura, każdy kto nie podziela mojej opinii jest głupi.

Świetnie, podobnie jak ty myślałem na etapie podstawówki.

Polsat to TVPIS w wydaniu lekkim, bo nie toczy wojenek partyjnych i nie oddaje pokłonów Platformie i Tuskowi. Nieźle to wykombinowałeś.
  • Odpowiedz
Obejrzałem sobie "fakty tvn" taka sama propaganda, no może mniejsza, jak w tvpis.


@szunis: To tak jakbyś się skaleczył podczas krojenia albo dostał nożem w brzuch i w obu przypadkach powiedział że krwawisz XD
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że jeżeli porównać obie stacje do złodziei to np. TVP ukradł ze sklepu telewizor za 2000 zł, a TVN - makaron za 5 zł.

Oboje są złodziejami, chociaż ten pierwszy ukradł coś, co jest więcej warte. Mówienie, że TVN jest nawet spoko, bo tylko ukradł makron jest jakimś upośledzeniem. Oboje nie powinni mieć więcej wstępu do sklepu.
  • Odpowiedz
@Niggalke: Jak na razie to się zesrałeś, bo ty pierwszy zacząłeś uderzać do mnie, w dodatku personalnie, ja nawet nie miałem zamiaru dyskutować w tamtym momencie z nikim innym poza autorem wpisu.
  • Odpowiedz