Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie "fakty tvn" taka sama propaganda, no może mniejsza, jak w tvpis. Obie stacje bym zlikwidował. Za propagandę. Aberacja życia. Masakra. Jedni srają na drugich i vice versa.
#neuropa #4konserwy
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Ej, dyskutant, może byś tak odpowiedział na mój wpis, skoro tak bardzo lubisz merytoryczne argumenty bez żadnych osobistych wycieczek?

Oczywiście poza stwierdzeniem, że jesteś dzbanem. No bo jesteś.
  • Odpowiedz
@Niggalke Daj sobie spokój, oni mają już tak nasrane przez te pandemię, że wszędzie widzą spisek i manipulacje. Jak w ogóle można porównać tvn z tym gównościekiem pisowskim na które dodatkowo idą 2 miliardy rocznie z naszych podatków xDDD
  • Odpowiedz
Ale kolego, przeca mamy niezależne media. Zapomniałeś?


@wojtek_bez_portek ha, media prywatne zawsze są zależne od właściciela, to nikogo nie powinno dziwić.
Dziwi, że publiczne medium, na które składamy się wszyscy czy tego chcemy czy nie, służy jednym tylko interesom a przecież oni mają misję! Publiczną misję!
  • Odpowiedz
  • 0
@NiepamietamHasla > @szunis: taki sam syf , rolą tych telewizji jest tylko napuszczać na siebie społeczeństwo .Jak widać zresztą skutecznie .Różnica jest taka ,że TVP robi to za nasze pieniądze .

I bez hamulców! Podła propaganda nakierowana do przygłupów. TVN robi to jednak subtelniej. Co nie zmienia faktu.
  • Odpowiedz
Obie stacje bym zlikwidował. Za propagandę


@szunis: Ja jestem prawicowcem, więc amerykańskiej propagandy za prywatne pieniądze bym nie skrzywdził.
Co innego z "działalnością misyjną" za moje podatki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bishop3
I tu się Mirku ogromnie mylisz. Nie mieszkam w Polsce od lat i to się nie zmieni. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Btw. Już kiedyś pisałem. Prawdopodobnie oddam głos na PiS w następnych wyborach. Nie zasłużyliście na nic dobrego. Zasłużyliście wyłącznie na PiS i ja Wam go dam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz