Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie "fakty tvn" taka sama propaganda, no może mniejsza, jak w tvpis. Obie stacje bym zlikwidował. Za propagandę. Aberacja życia. Masakra. Jedni srają na drugich i vice versa.
#neuropa #4konserwy
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niggalke: Jak na razie to się zesrałeś, bo ty pierwszy zacząłeś uderzać do mnie, w dodatku personalnie, ja nawet nie miałem zamiaru dyskutować w tamtym momencie z nikim innym poza autorem wpisu.

@Sok_Mandarynkowy: ojej, wybacz że śmiałem się odezwać, jak zacząłeś p-------ć swoje głupoty XD przykro mi, że we wpisie kogoś innego twoje czarno nie działa i można cię gasić jasno i wyraźnie przy tym zauważając jak bardzo
  • Odpowiedz
@szunis w żadnym miejscu nie przyznałem Ci racji.
Pierwsze moje zdanie: dwa różne światy. Tvpis maszynka do klamania. TVN ma swoje tezy ale ogólnie spoko.

Przyklad na mniejsze zło?
Tworzenie ludzi by popierali twoje tezy to mniejsze zło? To jest bardzo zle zło, bo zaczyna się od małych rzeczy, od wymyślania projektantów do chwalenia pierwszej damy a kończy na ekspertach chwalacych polityczne aresztowania w imię bezpieczeństwa państwa.
Sory ale w TVNie się z tym nie
  • Odpowiedz
@szunis: Coś cienko w logikę. Walenie w ryj =/= propaganda. Nie ma się co dziwić, że jest tylu "symetrystów" jak się nie ogarnia podstawowych pojęć.
  • Odpowiedz
@szunis ależ ja też ja widzę. Kiedy tvn mówi o biednych ludziach, LUDZIACH, nie jakiś enigmatycznch emigrantach na granicy, że jest im zimno i nie mają co jesc, potem występuje aktywista, który przekonuje że trzeba ich wpuścić to jest to manipulacja. Pokazują jeden punkt widzenia.
Mogliby powiedzieć: na granicy koczują osoby, polskie siły rozwinęły drut kolczasty, jedni mówią wpuścić inni żeby nie wpuszczać. Nie mają gdzie spać ale nie mają też
  • Odpowiedz
@szunis podobnie było z Czaskoskim i Duda.
W jednym wydaniu potrafili piać, że Duda to jest super polak, jeździ, rozmawia, walczy, nieustepliwy i twardy jak Zawisza załatwia nasze sprawy, a jeszcze ma świetnie ubrana żonę.
A czaskoski??? Czaskoski to tylko czaskać potrafi, serio tak źle mówi, że nawet w telewizji same trzaski i trzeszczenia hehe. I g---o płynie ulicami Warszawy patrzcie państwo to wina czaskoskiego że studzienki wybily w letnia burze
  • Odpowiedz
chodzi mi bardziej o narrację mediów.


@szunis czy Polska jest winna narracji mediów? Tak, bo sobie wybrali polscy debile taki rząd, który taka telewizję zrobił.

Edit: przepraszam, miało być "narodowi polscy Idioci" sobie takich wybrali.
  • Odpowiedz