Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Wróciłam dzisiaj z wakacji, a już szukam biletu żeby #!$%@?ć z tej Polski jeszcze dziś xD

Na lotnisku podchodzę do kontroli granicznej, z uśmiechem daję paszport i mówię dzień dobry. Pan celnik smilesinpolish.jpg milcząco zabiera moje dokumenty, po czym pizga nimi gdzieś w bok, wstaje i mówi do kolegi obok 'patrz jak ci ludzie stoją w tych kolejkach, no nie potrafią się ustawić porządnie'. Coś tam jeszcze #!$%@? pod nosem, po czym siada, jak gdyby nigdy nic, sprawdza moje papiery i oddaje.
Ok, wyszliśmy z lotniska, dzowonimy po transfer na parking. Pan busiarz na starcie obrażony, że mieliśmy problem ze znalezieniem miejsca zbiórki, bo zamiast np. nazwy terminala powiedział, że widzimy się pod zielonym słupkiem xD ok, jedziemy ma parking. Facet z babą, którzy jadą z nami jadą, rzucają na odchodne, że 'jak wy młodzi macie rządzić tym krajem, jak nic nie wiecie'. Bo w środku nocy, bez świateł, w nowym miejscu, nie byliśmy pewni gdzie dokładnie zostawiliśmy auto xD
Na dwupasmowej autostradzie, jak wyprzedzałam tira, jakiś typo postanowił wyprzedzić mnie w tym czasie prawym pasem i zajechać drogę prawie na milimetry przed tirem, wszystko po to, żeby zaoszczędzić kilka sekund xD

Witamy w Polsce.
Trochę w sumie #zalesie #wakacje #bolzga
Pobierz alyaoo - Wróciłam dzisiaj z wakacji, a już szukam biletu żeby #!$%@?ć z tej Polski je...
źródło: comment_16329361157r85UXH1P55ZttbYHPsEtx.jpg
  • 5
@alyaoo: Bo ludzie nie potrafią się ustawić i przez to czas oczekiwania wydłuża się, na co zaraz ci sami ludzie będą marudzili. "Celnicy" nie mają nic do kontrolowania dokumentów na przejściu granicznym.
Wystarczy skorzystać z parkingu na lotnisku, to nie będzie problemu z Januszem z busa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, nawet na WAW parking do 15 dni kosztuje 280zł, tyle co nic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botellon: jeżeli dużo ludzi ma problem z jedynym słusznym ustawieniem się, to jak dla mnie to może być kwestia złego oznakowania. Przecież ci ludzie złośliwie się nie ustawiają w taki, a nie inny sposób.
Skorzystałam z normalnego parkingu, P2 w przy lotnisku w Katowicach.