Wpis z mikrobloga

Kurcze, niepotrzebnie oglądam filmiki - mam nieodparte wrażenie, że gra niewiele się będzie różniła od 4ki... mapa większa nowe auta, ale oprócz tego znowu to samo. Jak przesiadałem się z 3 na 4, to np. wydarzenia specjalne z odrzutowcami, poduszkowcami itp. już nie robiły kompletnie wrażenia. Graficznie nie zapowiada się rewolucja, tylko kosmetyczna ewolucja. Czy tylko ja tak mam? Wiem, że mimo wszystko doskonale się będę bawić, ale czy oni nas czymkolwiek zaskoczą?
#forzahorizon5 #xbox
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niejestemjutuberem: Jako osobie, która nie gra zabardzo w Forzę i samochodówki, to wydaje mi się że grafika już przy 4 niemal nie uderzyła w sufit - po prostu im jest ładniej, tym ciężej poprawić i tym mniej zauważalne są zmiany.
Zaś gameplayowo, zapowidź brzmiała jako krok wstecz, bo usunęli sezony. No ale gadali o zaawansowanym systemie pogody, więc może jakoś się to zrównoważy. Tak z ciekawości - jakich zmian w mechanice
@Zwanek: Ciężko powiedzieć, bo jestem raczej graczem arkadowym (w tym sensie, że nawet w project cars jeździłem z domyślnymi konfiguracjami aut) - może zmiana konwencji wydarzeń specjalnych? Może inny tryb rozwoju, gdzie dłużej trwa dojście do droższych/szybszych aut (z braku doświadczenia w 3 dojście do porządnych aut zajęło mi o wiele więcej czasu niż w 4, co przekładało się na większą satysfakcję z ich pozyskania), może te eventy specjalne mogłyby zmienić