Wpis z mikrobloga

@paluszki_rybne to nie jest kwestia tego, że polski rap sięgnął dna bo po drugiej stronie masz naprawdę dobre płyty (np. ostatni Pezet). To jest kwestia tego, że dzięki rozwoju technologii jest niski próg wejścia w branżę i taki bazyl bez talentu nie musi szukać producenta, tylko wynajmie sobie studio na parę godzin za to co w weekend zarobiła na barze, nagra, wypuści na yt. Teledysk nagra pod blokiem, w ciuchach które kupi
Oczywiście nawijka o wielkiej dupie, ssaniu #!$%@? itp głosem walenia


@paluszki_rybne: aha, bo wcześniej raperzy nie nawijali o ruchaniu

Bardzo mnie to ciekawi, skąd to oburzenie i zaskoczenie jak laska rapuje o seksie, skoro hip hop od zawsze taki był. A jeśli chodzi o laski to przecież już w latach 90 Lil Kim nawijała mniej więcej o tym samym co teraz Oliwka.

IMO zajebiście się to sprzeda, bo teraz Cardi B
@paluszki_rybne: rap? xD Przecież to patomuzyka, czegoś co bym pod rap nie podciągnął. Tak samo jak Cypis, Put-in - podobne klimaty. Popek z gangiem albanii mówił, że gra jakieś technopolo, a i tak było to lepsze (jakościowo) niż Oliwki, cypisy i putiny.

Mi osobiście patomuzyka pasuje, słucham jej w pracy. I znajdzie się rzesza ludzi podobnych do mnie, albo dzieciaki (sam za małego słuchałem z kumplami 3y - bogini seksu, Peja
@pekak: Tyle, ze Megan jest faktycznie dobra raperka, chociaz teraz jak dla mnie nagrywa duzo gorsze rzeczy niz kiedys, to smialo moglaby brac udzial w jakis bitwach raperkich chociazby.
Ta Oliwka za to nie ma zadnych atutow poki co. Technika, teksty, wokal na dosc slabym poziomie.
@paluszki_rybne: polski rap to jakis twor zeby o nim tak ogolnie pisac? stosujesz takie clickbajty jak pudelek albo onet.. mozna napisac, ze ta konkretna osoba siegnela dna ale #!$%@?, trzeba #!$%@? w to lone, sokola, quebonafide i pezeta. ja #!$%@?…
@MrXavery: no dobra, ale kukon jest zajebisty, po prostu nie siedzą mi jedna czy dwa kawałki. Dzisiaj jest jak grzybów po deszczu nasrane jakichś typiar co z dupy biorą się na featach, bo koleżanka zaprosiła po znajomości, no najwidoczniej nie jestem targetem, żeby słuchać jak jakaś patusa pluje na maczugę i wsadza ją do pyska