Wpis z mikrobloga

@M4YU: Potwierdzam. Mojej też się ta edycja nie podoba, że niesympatyczna i przykra. Wczoraj zapytałem ją wprost: wolisz takie słodkopierdzące wersje? Odpowiedziała, że tak. Widać kobiety tak mają. Dymów oczekujemy my, faceci¯\_(ツ)_/¯
@M4YU: te dwie największe grupy na FB hotelu paradajsa wraz z adminkami to raczysko. Na jednej mam bana za wstawienie w komentarz tyłka Rodmana, podczas seksów w wannie z Czeczenem. A na tej drugiej adminki to typowe Grażyny i placzą, że ktoś ciągle spiskuje.
@M4YU: bo na fejsie siedzą dobrzy ludzie z duszami pięknemi jak poranna zorza. chcą miłości i szcześcia jak kim ir sen onegdaj dla swego narodu. a tu co? tu same kapitalistyczne, znudzone i nieszczęśliwe psychopaty, których nie urzekła historia prawdziwej miłości bibora i sajmona. a takiego krzysia i jego prześmieszne instastory jak to jego kobita ma sobie wytrzeć coś białego z ust uważają za totalny cringe. a krzysiu taki porządny młody
@M4YU: Jestem babą, z biegiem czasu widzę że 3 sezon mnie niemiłosiernie #!$%@?ł, choć oglądnęłam go od deski do deski. Sto razy bardziej wolę 4, gdzie bardziej dominują układy i zadymy, a nie żenująca Bibi i jej american boy. Chociaż nie powiem, liczyłam na happy end w parze Daro-Natka, jakoś mi do siebie pasowali XD