Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix: nie jest to prawda. Wstawiłby ci przykład wielu uposledzonych fizycznie mężczyzn z normalnymi kobietami ale wtedy odpiszesz, że są bogaci, albo znani (nawet jak z tej znanosci nie ma za bardzo profitów). A zdjecia prywatnych znajomych nie wstawię. Jak znajdę losowe zdjęcie obcych ludzi w takiej konfiguracji to napiszesz, że bait albo tylko znajomi albo on jest bogaty. Zaproponowałbym ci wyjście z domu, no ale u ciebie na wsi rzeczywiscie
@Mezomorfix: bo jestescie chorzy psychicznie, to nie jest kwestia wyglądu. Zobacz jak wyglądają skretyniałe sebki z fasem które jedyne co mogą zaoferować kobiecie to długi. Mimo to każdy z nich ma co chwilę nową karynke, chociaż wyglądają znacznie gorzej niż większość przegrywów.

Zamykacie się w domu, odcinacie od ludzi, te kobiety mają się wam włamywać do piwnic? Przyjaciół też nie macie przez wygląd?
@Pierorzek Co to znaczy wielu? 70% upośledzonych fizycznie mężczyzn jest w związku? 60%? A może 80%? Może ty chcesz żyć w bańce myśląc że to może być większość? Mi się wydaję , że to niestety dolna granica procentowa a hasło każda potwora znajdzie swojego amatora tyczy się kobiet a nie facetów tak nawiasem mówiąc.

Nie jestem nieruchającym przegrywem itp itd żeby nie było że jestem kolejnym, który nigdy nie wychodzi z piwnicy.