Wpis z mikrobloga

Wiele razy zarzucano mi, że jestem fejk kontem. Że to nie jest prawdziwy Div037. Teraz mogę się pochwalić, że udało mi się uzyskać status zweryfikowanego konta (✔️). Już nikt nie zarzuci mi, że się pod siebie podszywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
div037 - Wiele razy zarzucano mi, że jestem fejk kontem. Że to nie jest prawdziwy Div...

źródło: comment_16328165234eqoqgLrUKe5WQFSDSXFxN.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@div037: Wstyd tu konto mieć coraz bardziej. Przyszedł poseł na sejm RP pogadać z ludźmi a ludzie jak pieprzone zwierzęta dzikie z pianą na pyskach. Jesteście bandą żałosnych hipokrytów, bo na 100% byście określili takie dyskusje z Biedroniem tutaj jako barbarzyńskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
eraz mogę się pochwalić, że udało mi się uzyskać status zweryfikowanego konta (✔️).


@div037: Skoro wyskoczyło mi w panelu bocznym, to zapytam.
Czy to jest powód do dumy, chwały, czy mam z tego powodu wydać bankiet, czy dać na czarną?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@div037: Miło spotkać. Mam pytanie - jakie masz nastawienie do eugeniki i darwinizmu społecznego ogólnie? Czy zabijanie płodów by zmniejszać częstotliwość chorób (tak jak np. w Islandii, gdzie abortuje sie prawie wszystkie płody z zespołem Downa) jest usprawiedliwione?
  • Odpowiedz
Wstyd tu konto mieć coraz bardziej. Przyszedł poseł na sejm RP pogadać z ludźmi a ludzie jak pieprzone zwierzęta dzikie z pianą na pyskach


@Jazz-III:
Szkoda, że nie poszedł pogadać z ludźmi, których zamierza zmuszać do rodzenia martwych płodów. xD
  • Odpowiedz
jesteś złym człowiekiem


@sezet11: ja rozumiem rozgoryczenie w związku z aborcją i jestem po twojej stronie, ale nazywanie kogoś "złym człowiekiem" moim zdaniem nie jest uzasadnione.

Mogą być złe działania i złe skutki działań. Ale nazwanie kogoś złym człowiekiem nie prowadzi do niczego. Po prostu zamyka drogę do merytorycznej dyskusji, bo ktoś jest zły i koniec. Pierwszym krokiem do skutecznej debaty jest zmiana podejścia z "nie zgadzam się z tobą",
  • Odpowiedz